Emre Nur kimdir 11 Kasım'da ne olacak kıyamet mi kopacak?

Emre Nur kimdir ne iş yapıyor? Zahide Yetiş'in programında 11 Kasım kehanetlerini anlatan Emre Nur 11 Kasım'da Ay yarılacak kıyamet kopacak dedi işte detaylar..

Emre Nur kimdir 11 Kasım'da ne olacak kıyamet mi kopacak?

Emre Nur kimdir sorusu Zahide Yetiş'in programı sonrası en çok aranan ve merak edilenler arasında girdi. Emre Nur kimdir, ne iş yapıyor sorusunun bu denli popüler olmasının nedeni ise Matematik öğretmeni olan Emre Nur'un kıyamet kehanetlerinde bulunması. Öğretmenlik işinden istifa eden ve televizyona çıkıp 11 Kasım 2018 Pazar günü kıyamet kopacak diyen Emre Nur, sözlerinde de iddialıydı. Emre Nur, Kur'an-ı Kerim'i işaret ederek, "Kitabın sonuna geldik. Cehenneme sevkiyat başladı" dedi. Emre Nur'un bu açıklamalarını televizyonda izleyenler 11 Kasım'da ne olacak, 11 Kasım'da kıyamet mi kopacak, Kur'an'da 11 Kasım için ne diyor sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Emre Nur'un iddiasına göre 11 Kasım'da yaşanacaklar...

"Gece gelecek herkesin ümidini kestiği bir anda gelecek. 11'inde pazar gecesi olacak. Benim hiç bir şeyi değiştirmeye gücüm yok. Yüksek katlı binalardan uzak durun. Denizlerden uzak durun. Mümkünse kayalık dağlarda kendinize yer edinin. 11'inin gecesinden kurtulanlarla görüşeceğiz. Toplama gününde herkes dirilecek. Cehenneme sevkiyat başlayacak. Masal gibi değil mi? Kuran'ı okuyun Kur'an gerçek. Allah var. Ben aciz bir kulum. Bütün bilgiler Allah'tan. Bunu anlatması ifade etmesi zor. 

TARIK YILDIZI DÜŞECEK

Ve kitabın sonuna geldik. Artık kitap kapanacak. Tarık yıldızı düşecek. Ondan sonra toplama günü geliyor. Bir grup zaten dünyaya yaklaştı bir grup ayın karanlık yüzünde. Ay yarılacak ordan saldırıya geçecekler. Gögüslerinin içi dolu olanlar toplanacak. Bunların hepsi olacak. 11'inden sonra zaten görüşeceğiz."

 

Yorumlar 3 yorum