Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan'ın babasından 1 liralık tazminat davası şoku!

Rafet El Roman'ın eski Ceren Kaplakarslan'ın babasından 1 liralık tazminat şoku! Ünlü şarkıcı mahkemeye çıkmaya hazırlanıyor!

Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan'ın babasından 1 liralık tazminat davası şoku!
-A A+

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman 2014 yılında Almanya'da Ceren Kaplakarslan ile yaptığı evliliğini 2016 yılında bitirmişti. Ancak eski kayınpederi Atilla Kaplakarslan ile hakaret davasından mahkemelik oldu! Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan'a ''Yalaka yavşak'' kelimeleri geçen cümlelerden ünlü şarkıcıya 1 liralık dava açmıştı. 

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Rafet El Roman, eski kayınpederi olan Vizyon Ajans'ın sahibi Atilla Kaplakarslan hakkında sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle davalık oldu. Eski eşi Ceren Kaplakarslan ile 2016 yılında yollarını ayıran Rafet El Roman eski kayınpederi hakkında sosyal medyada şu şekilde paylaşım yapıldığı iddia ediliyor."Atilla Kaplakarslan sen hayatımda tanıdığım, en yalancı, en yalaka, en yavşak ve en korkak insansın. Yavşak; 'Evlen kızımla, her şey iyi olacak, rahat edeceksiniz' diye yalvarıp sonra 'Biz onu damat olarak kabul etmedik' diyendir."

 Kaplakarslan, bu paylaşım sonrası, sosyal medyada kendisine 'Yalancı, yalaka, yavşak' dediği iddiasıyla eski damadına 1 liralık tazminat davası açtı. Hakareti Atilla Kaplakaraslan'ın başlattığını iddia eden Rafet El Roman, bin liralık karşı dava açtı. İkili arasındaki dava devam ederken, Kaplakarslan eski damadını savcılığa ihbar etti. Soruşturma kapsamında El Roman'ın ifadesine başvuruldu. Roman, eski kayınpederinin basına verdiği demeçler nedeniyle bu sözleri kullandığını beyan etti.

rafet el romana eski kayınpederi atilla kaplakarslandan 1 liralık tazminat dava

RAFET EL ROMAN MAHMEYE ÇIKIYOR!

Dosya, Uzlaşma Bürosu'na gönderildi ancak taraflar uzlaşmaya varamadı. Cumhuriyet savcısı Hakan Aksoy'ın yürüttüğü soruşturma tamamlandı. Savcı Aksoy, El Roman hakkında 'hakaret' suçundan dava açtı. İddianamede, El Roman'ın paylaşımlarının hakaret suçu oluşturduğu belirtildi. El Roman, Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.