Evde pratik diyet tatlı tarifleri kilo aldırmayan avokadolu tatlı!

Evde kilo aldırmayan diyet tatlı tarifleri hazırlamaya ne dersiniz? Sizin için hazırladığımız pratik diyet tatlı tarifine göz atabilirsiniz!

Evde pratik diyet tatlı tarifleri kilo aldırmayan avokadolu tatlı!
-A A+

Kilo alamamak için kalori bombardımanı olan tatlılardan kaçmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Özellikle önlemi alınamayan tatlı krizlerinde aman canım birazcıktan bir şey olmaz deyip sonrasında pişmanlık duyulan durumlara düşmemeniz için elmaelma.com okurları için kilo aldırmayan tatlı tarifi hazırladık.  Kilo almak istemeyenler için evde kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz pratik diyet tatlı arayanlar için hazırladığımız tarife göz atarak hem anlık tatlı krizlerinizin önüne geçmiş olacaksınız hem de fit görünümüzü koruyabilirsiniz. 

Malzemeler; 1 avokado, 1 muz, 2 yemek kaşığı kakao, 2 yemek kaşığı bal

Yapılış aşaması; Yukarıda sizin için hazırladığımız tüm malzemeleri pürüssüz bir kıvam elde edene kadar blendır yardımıyla çırpın. Daha sonra tatlınız için servis tabaklarını dizip dolapta soğumaya bırakın daha sonra dolaba soğuması için bıraktığınız tatlılarınızı bir kaç saat dinlendirdikten sonra çıkarıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun...