Erkekleri etkileme yolları neler 7 adımda aklını başından alın!

Erkekleri etkileme yolları neler? Karşı cinsin sizden etkilenmesini istiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz 7 adıma göz atmaya ne dersiniz!

Erkekleri etkileme yolları neler 7 adımda aklını başından alın!

İlk buluşmada veya tedirgin davranışlarınızla karşınızdaki erkeğin sizden uzaklaşacağını düşünyor veya uzun süredir hoşlandığınız kişinin sizden etkilenmesini istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz! Erkekleri etkilemek için yapmanız gerekenler çok basit! Elmaelma.com olarak hazırladığımız 7 adımda erkekleri kendinize bağlamanın yollarına göz atarak istediğinize ulaşabilirsiniz! İşte erkekleri etkilemenin 7 sırrı...

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN!

 Karşınızdaki kişiyi daha ilk buluşmada etkilemek istiyorsanız onula konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın. Eğer ki konuşma esnasında sık sık gözlerinizi kaçıranlardansanız karşınızdaki kişiye ondan hoşlanmadığınız veya çok hevesli olduğunuz düşüncesini verebilirsiniz. Bu da biz kadınların karşılaşmak istemeği sonuçlardan biri olacaktır.

GÜLMEKTEN UTANMAYIN!

İlk defa buluşma veya 2. buluşma farketmeksizin bir kadının en samimi ve güzel olduğu an gülümsediği andır. Ona en samimi halinizi gülümseyerek gösterin! Ancak gülümsemenin haddini aşığ gürültülü kahkahalara dönüşmesine izin vermeyin. Unutmayın kızlar! Erkekler somurtganlıktan nefret eder!

SELAM VERMEYİ UNUTMAYIN!

Bir çok buluşmalarda heyecandan selam vermeyi unutarak bir süre sessizliğin oluşmasına zemin hazırlıyoruz. Tabi çoğunluklu olarak ortamın sessizleşmesi ve olumsuz sonuçlara neden oluyor. Tüm bu durumları bir kenara atmak için ilk buluşma anında bir 'merhaba' demeyi unutmayın. Merhabalar sohbetin başlangıcını ifade eder!

AÇIK OLUN!

Güvenilir ve samimi olduğunuzu ifade edin bunun için de konuştuğunuz her şeyin doğru ve açık olması önemli olacaktır. Karşınızdaki kişinin gözüne sokmadan jest ve mimiklerinizi yeterince kullanmaya özen gösterin.

SÜREKLİ OLARAK KENDİNİZİ ANLATMAYIN!

Ortak sohbetleri açacak şekilde ara ara kendinizde ahsedin ancak bu durum sürekli olarak kendiniz hobileriniz ve fobilerinizi ifade eden konular olmasın. Sürekli olarak kendinizden bahsetmek karşınızdaki kişiyi bir süre sonra sıkmaya neden olacaktır. İşte bu noktada düşünerek konuşun ve ara ara ona sorular sorun.

SÜREKLİ KENDİNİZDEN BAHSETMEYİN

Yeni tanıştığımız kişiyle buluşacağımız gün çok gergin olabilir. Gerginken yaptığımız klasik hatalardan biri de, sürekli kendimiz hakkında konuşmaktır. Ancak bu durumu çözmenin ve 7 saniyede karşı tarafı etkilemenin en iyi yolu, karşınızdaki kişiye gerçek bir ilgi duymaktır; düşünceli sorular sorun ve aktif bir şekilde onu dinleyin.

Yorumlar