Podyumda kalçasını açan Hatice kuliste prova yaptığı görüntüleri ortaya çıktı!

Muammer Ketenci'nin defilesinde transparan siyah bir elbise ile podyumda kalçasını gösteren Hatice'nin gerçek yüzü ortaya çıktı meğer kuliste prova yapmış!

Podyumda kalçasını açan Hatice kuliste prova yaptığı görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Muammer Ketenci'nin defilesinde siyah transparan bir elbise giyip podyumda kalçasını gösteren Hatice'nin kuliste prova yaptığı ortaya çıktı! Modacı Muammer ketencinin defilesinde podyuma çıkan Hatice kalçasını gösterdikten sonra bir anda olduğunu planlamadığını söyleyen Hatice kuliste meğer kalçasını açmak için prova yaptığı ortaya çıktı!

Cesur paylaşımları ve son zamanlarda poposuyla gündemde olan şarkıcı Hatice, son olarak Muammer Ketenci'nin defilesinde poposunu açmasıyla olay olmuştu. Olaylardan sonra planlı bir durum olmadığını söyleyen Hatice'nin kulis'te prova yaptığı ortaya çıktı!

''DEFİLE ÖNCESİ POZLAR VERİYORDU''

Defilenin kulisinde bulunan OnurAkayMedya'dan Harun Başal, kuliste çekilen fotoğrafları yayınladı ve Hatice'nin podyumda yaptığı o hareketi kuliste çalıştığını açıkladı. Harun Başal, "Defile başlamadan 1 saat önce kulise girdim, defile bitince herkes çıkana kadar da kulisteydim. Hatice, defile öncesi pozlar veriyordu. Demek ki abla bir yerini açacakmış, defile bittiğinde anladım.'' dedi.

"DEFİLE SONRASI HERKES MUTLUYDU"

Başal, "Defileden sonra geri döndüğümüzde herkes gayet mutluydu, Muammer Ketenci de Hatice de…" ifadelerini kullandı.

"HATİCE'Yİ PODYUMA ÇIKARDIĞIM İÇİN PİŞMANIM"

Hatice'ye niye böyle yaptığını sordum. "Ben de podyumda ne yaptığımı bilemedim" dedi. Böyle olaylar olduğu için pişmanım. Dünden beri insanlar Hatice'nin giydiği elbiseyle fotoğraf çektirmeye geliyor. Elbiseyi Hatice'ye vereceğim çıktığı programlarda giysin." demişti. İşte Harun Başal'ın bahsettiği Hatice'nin kuliste verdiği o pozlar...

haticenin kalçasını açmadan önce kuliste verdiği pozlar

Yorumlar