14-20 Ocak Boğa haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Boğa haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Boğa burcu haftalık yorumlarına göre 14-20 Ocak haftasında özellikle cumartesiye dikkat.

14-20 Ocak Boğa haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Boğa haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 14 Ocak haftasında Boğa burcunu neler bekliyor? Boğa burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Boğa 14-20 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cumartesi günü sinirlerinize hakim olmaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Ayrıca Boğa burcu yeni haftaya yılın Ay'ın Koç burcuna hareketi sonrası yaşayacağı etkilerle girecek. Haberimizde hem 14-20 Ocak haftalık Boğa burcu yorumlarını okuyabilir hem de Ay'ın hareketinin sonuçlarına ilişkin etkilerinin detaylarına okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 14-20 Ocak haftalık Boğa burcu yorumlarının detayları...

"Haftaya biraz geri planda duracağınız etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Hemen pazartesi akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve çarşamba akşamına kadar sizin burcunuzda ilerleyecek. Hareket serbestinizin daha da artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Gün içinde alacağınız haberler salı ve çarşamba hareketli olabilir. Duygusal iniş ve çıkışlarınızı bu dönemde iyi kontrol etmek durumunda kalacaksınız. Diğer taraftan önemli işler ve geleceğe yönelik adımlar bu hafta da devam edecek. Özellikle cuma günü dış ortamlarda ve parasal konularda güzel etkilere sahip olacaksınız ve istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Hafta sonu dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu gerçekten gökyüzünde oldukça hareketli bir durum var. Özellikle cumartesi günü yabancı ortamlarda değişik yerlerde çok çabuk tepkiler vermeye olabilirsiniz ve vereceğiniz tepkilerle birazcık da sabırsız etkilerle durum ve olayları siz tetikleyeceksiniz sevgili Boğa’lar. Ve pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçecek. Bununla beraber daha fazla kariyer ve iş konularınıza odaklı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bir ay boyunca kariyerinizde ve işinizde kendinizi göstermek, ön plana geçmek önemli olabilir. Yaptığınız işlerin görünür olmasını isteyebilirsiniz. Vaktinizi ve enerjinizi kariyerinize ve iş konularına ayırabilirsiniz. Anne ya da annenizin tarafıyla ilgili konu ve olaylar bu dönemde gündeminizde yer edecek. Güzel bir hafta diliyorum."

Yorumlar