Sabahları vücuttaki ödemi atmak için bitki çayı önerileri zencefilden vazgeçmeyin!

Sabahları şişmiş vücudunuzdaki ödemden kurtulmak için bitki çaylarını tüketmeyi ihmal etmeyin! Böylelikle doğal bir şekilde ödemden kurtulabilirsiniz!

Sabahları vücuttaki ödemi atmak için bitki çayı önerileri zencefilden vazgeçmeyin!

Vücutta özellikle yumuşak dokuların olduğu yerler ödem toplamaya müsaittir. Sabah uyandığımızda veya bir yerde çok uzun süre hareketsiz kaldığımızda vücut ödem toplar. Sizi bu dertten kurtaracak bir önerimiz var! Vücuttaki ödemi bitkisel yollarla atabilir hem de vücudu rahatlatabilirsiniz! Zencefil çayı, elma-limon-tarçından oluşan muhteşem lezzetler sayesinde doğal yollarla vücudunuzdaki ödemden kurtulabilirsiniz!

Her ne kadar çok önemli olarak görülmese de zaman zaman vücutta ödemin oluşması çeşitli hastalıkların sinyali veya hastalıklara neden olabiliyor. İşte bu yüzden vücudunda ödem sorunu yaşayanlar ve bir an önce kurtulmak isteyenler için hazırladığımız ödem çaylarını ee hadi öyleyse elmaelma.com okurları için hazırladığımız tariflere hep beraber bir göz atalım!

ZENCEFİL ÇAYI

Malzemeler; 1 parça taze zencefil, 1,5 bardak su, bal

Yapılış aşaması; Zencefil parçasını soyun ve 15 dakika boyunca 1,5 bardak suda ince dilimler halinde kaynatın. Kapağı kapalı bir şekilde kaynamasına özen gösterin. İçerisine bal ekleyin ve süzün. 

ELMA-LİMON-TARÇIN MUCİZESİ

Malzemeler: 1 limon, 1 tarçın çubuğu, 1 adet elma, 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 litre su

Yapılış aşaması; Elma ve limonu 4 parçaya bölün ve bir kabın içerisine koyun. Sonrasında içerisine tarçını ve karabiberi ekleyerek 1 litre suyun içerisinde kaynatın

 

Yorumlar