Hande Erçel'in kanser hastası annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti!

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti! Bir süredir kanser tedavisi gören ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti!

Hande Erçel'in kanser hastası annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel bir süredir kanset tedavisi görüyordu. ünlü oyuncu Hande Erçel annesinin iyileşmesi için elinden geleni yaparken sabaha karşı ünlü oyuncunun annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti. Hande Erçel annesinin iyileşmesi için elinden geleni yaıyordu. Son olarak verdiği röportajda annesine donör olacağını açıklamıştı. Ancak ünlü oyuncunun annesi Aylin Erçel iki gün önce durmunun ağırlaşmasından sonra bugün sabaha karşı hayatını kaybetti.

SABAHA KARŞI HAYATINI KAYBETTİĞİ ÖĞRENİLDİ!

Geçtiğimiz yılın son haftalarında kanser tedavisi için hastaneye yatan ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel yaklaşık iki gün önce durumu ağırlaşmıştı. Anne Aylin Erçel'in bugün sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

ANNESİNE DONÖR OLACAĞINI SÖYLEMİŞTİ!

Genç oyuncu Hande Erçel son olarak verdiği bir röportajda kanser hastası annesi Aylin Erçel'in bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yaptığı ve annesine donör olacağını söylemişti..

 

Genç oyuncu annesi hakkında ''Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik." demişti. Ancak acı haber sabaha karşı duyuldu.

Yorumlar