İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz'den ayrıldı mı Osman Sınav sessizliğini bozdu!

İrem Helvacıoğlu 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinde ayrılıyor mu? O Ses Türkiye Yılbaşı çekimlerine izinsiz katıldığı için ayrılacak denilmişti Osman Sınav konuştu

İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz'den ayrıldı mı Osman Sınav sessizliğini bozdu!

Ekranların sevilen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'in baş rol oyuncusu olan 'Nefes' karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu Yılbaşına özel 'O Ses Türkiye'ye dizinin yapımcısından izin almadan sahneye çıkıp şarkı söyleyen İrem Helvacı Oğlu ve Osman Sınav ile gerginlik yaşadığı için güzel oyuncunun şarkı söylediği kısımların çıkarılması istenerek kaldırılmıştı. 

Çekimlere izinsiz katıldığı için 'Sen Anlat Karadeniz' ekibinden çıkarılacağı iddia edilmişti ancak Osman Sınav konu hakkındaki sessizliğini bozdu! 

Ekranların rekortmen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'de çatırdamalar başladı. Osman Sınav, İrem Helvacıoğlu'nun izinsiz katıldığı için güzel oyuncunun şarkı söylediği yerleri kaldırttı. 

"HERKESİN EKMEĞİYLE OYNAYAMAM"

Basında çıkan haberler hakkında açıklama yapan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, "Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam" dedi.

İREM HELVACIOĞLU O BÖLÜMÜN KALDIRILMASINI İSTEDİ!

ATV'de çarşamba akşamları ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini oynayan İrem Helvacıoğlu, TV8'deki O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılmıştı. Herkesin merakla beklediği o sahneler ise ne yazık ki ekrana gelmedi. İrem Helvacıoğlu, Instagram sayfasından yaptığı açıklamada, çok isteyerek katıldığı ve büyük bir keyifle sahneye çıktığını, ancak yapımcının Nefes karakterine zarar verebileceği söylemi üzerine muvafakat sağlanamadığını, bu yüzden de kendisinin şarkı söylediği o bölümün programdan kaldırılmasını istemek zorunda olduğunu belirten bir yazı kaleme almıştı.

İrem Helvacıoğlu'nun bu açıklamasıyla işaret ettiği yapımcı, aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Osman Sınav'dı. Sınav ile aralarında bir gerginlik yaşandığı anlaşılan İrem Helvacıoğlu ve Sınav arasında, bu gerginlikten sonra ne yaşandığı merak konusu olmuştu.

Yorumlar