14-20 Ocak Yengeç haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Yengeç haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Yengeç burcu haftalık yorumlarına göre 14-20 Ocak haftasında özellikle cumartesiye dikkat.

14-20 Ocak Yengeç haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Yengeç haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 14 Ocak haftasında Yengeç burcunu neler bekliyor? Yengeç burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Yengeç 14-20 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cumartesi günü sinirlerinize hakim olmaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Ayrıca Yengeç burcu yeni haftaya yılın Ay'ın Koç burcuna hareketi sonrası yaşayacağı etkilerle girecek. Haberimizde hem 14-20 Ocak haftalık Yengeç burcu yorumlarını okuyabilir hem de Ay'ın hareketinin sonuçlarına ilişkin etkilerin detaylarına okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 14-20 Ocak haftalık Yengeç burcu yorumlarının detayları...

"Kariyer ve işle ilgili konularınız ön planda olarak haftaya giriş yapacaksınız. Bu pazartesi öğle ve öğleden sonra saatlerinde hızlı gelişmeler kariyer ve iş alanlarınıza damgasını vurabilir. Bu gelişmeler parasal konularla bağlantılı olabilir ve beklediğiniz bir yerden bir para varsa bu parayla ilgili ani bir haber gelebilir ya da bu para elinize geçebilir. Özellikle hafta başında biraz sürpriz olaylara açık olacaksınız anlık duygusal değişimlerinizde sizi zorlayabilir sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Hemen pazartesi akşamından sonra perşembe gününe kadar sosyal çevre ilişkilerinizi devreye sokacaksınız. Arkadaşlarınızla olan konuşmalarınız, gelecek planlarınız ve atılacak adımlar vs ilgili plan ve programlarınızı perşembe gününe kadar oluşturabilirsiniz. Bu hafta, hafta sonuna doğru hayat biraz hareketleniyor. Cuma günü özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde konuşulan bir konu üzerinizde şüphe uyandırabilir. Karşı tarafı biraz manipüle etmek isteyebilirsiniz ya da sizi manipüle ettiğini görebilirsiniz. Bu iş ortaklı işlerinizi de kapsıyor olacak sevgili Yengeç’ler o yüzden cuma günü biraz şüpheyle yaklaşacaksınız olaylara ve durumlara. Diğer taraftan iş hayatınızda kadın erkek ilişkilerinde kuvvetli etkiler de cuma günü devrede olacak bu yüzden kadın erkek demeden herkesi etkilemek ve bir anlamda anlaşmalar yapmak için de uygun bir dönem içinde olacaksınız. Hafta sonu dikkat edin. Özel hayatınızda göz önünde bulunacağınız yerler ve kariyerinizle ilgili konularda çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. İsyankar, birazcık kimseyi dinlemediğiniz birtakım etkilerde üzerinizde olacak. Pazar günü itibariyle Güneş, Kova Bucu’na geçiyor. Ortak parasal konular önem kazanacak hayatınızda. Eşinizin ya da partnerinizin parası, onunla beraber yürüteceğiniz birtakım para politikaları bu dönem önemli olcak. Kendinizi biraz geri çekseniz bile hayatı anlamlandırmak isteyeceksiniz."

Yorumlar