19-25 Kasım haftalık burç yorumları Dolunay etkisi

Haftalık burç yorumları 19 Kasım-25 Kasım arası için elmaelma.com'da. Bu hafta Dolunay burçları aşk, para, sağlık ve iş hayatında nasıl etkileyecek?

Haftalık burç yorumları 19-25 Kasım haftası için elmaelma.com'da.19 Kasım haftalık burç yorumlarında hem Merkür gerilemesi etkileri var hem de Dolunay. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor diye merak edenler için iki kritik gün uyarımız var. Bunlardan biri 22 Kasım Perşembe günü Güneş'in Yay burcuna geçişi, diğeri ise 23 Kasım Cuma günü oluşacak olan Dolunay etkileri var. Ayrıca haftalık burç yorumları 17 Kasım cumartesiden itibaren 3 hafta boyunca Merker retrosu etkisi altında. 19-25 Kasım Koç haftalık burç yorumlarına göre Koç burcunun kalbi bu hafta güm güm atacak, hızlı günler sizi bekliyor Koçlar. Boğa burcu haftalık burç yorumlarına göre sabırsızlıktan uzak durmanız gerekiyor. 19-25 Kasım haftasında hızlı günler sizi bekliyor Boğalar enerjinizi korumaya çalışın. Gelelik İkizler burcu 19-25 Kasım haftası burç yorumlarına. İkizler bu hafta davetler ve kalabalık ortamlara girmeniz gerekebilir bu hafta. Güneş'in Yay burcuna geçişi İkizler burçları için özel hayat ve ikili ilişkilerde ilginizi başka şeylere kaydırabilir. Çalışan Yengeçler için haftalık Yengeç yorumlarında mücadele görünüyor. Çalışmayan Yengeçler için ise kalabalık aktiviteler içinde olma isteği artacak. Ve Aslanlar...Bu hafta Aslanlar alıp başını gitmek isteyecek. Bu hafta Aslanlar için parasal konularda da kontrol zorlaşacak. Başak haftalık burç yorumlarına özel hayatınızda güzel şanslar sizi bekliyor. Salı günü partnerinizle ilgili güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Terazi burcu 19-25 Kasım haftalık burç yorumlarında Teraziler kararsızlıklar yüzünden başınız ağrıyabilir. Salı günü ise fırsatlara dikkat edin. Akrepler bu hafta mükemmeliyetçi olacaklar. Salı günü özellikle özel hayatınızda şans sizden yana. Sıra Yay haftalık yorumlarında. Yaylar bu hafta başına keyifli başlayacaklar. Perşembeden sonra Yaylar için rahat nefes alma zamanı. Oğlak haftalık burç yorumlarında salı günü yabancılarla işler gündemde olacak. Bu hafta Oğlaklar kalabalıktan kaçacak yalnız kalmak isteyecek. 19-25 Kasım Kova haftalık yorumlarına göre, Kovalar kısa vadeli planları hayatlarının merkezine koyacaklar. Perşembeden sonra Kovalar daha sosyal olacak. Balık haftalık yorumlarında bu hafta da parasal konular gündemde. Perşembeden sonra kariyer ve iş hayatınızın odağında olacak. 

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Bu hafta hızlı gelişmeler, duyacağınız haberler kalbinizi güm güm attırabilir. Hayatınızda hızlı hareketlenmeler olacak. Salı günü yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular yada uzaklardan alacağınız haberlerle ilgili disiplini sağlamak kolay olmayacak. Hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir sizde enerjinizi iyi kontrol etmek durumunda kalacaksınız. Perşembe günü itibariyle Güneş, Yay burcuna geçiyor. Kendinizi daha fazla seyahatlere, eğitime, diğer insanlarla bağlantılı işlere vereceğiniz bir döngüyü başlatıyorsunuz. Hali hazırla Merkür geriliyor ama Jüpiter’de burada olacak. Bu alandaki iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız. Cuma günü oluşacak Dolunay algınızı yakın çevre konularınıza çevirecek. Yakın çevrenizde kim varsa önemli konu ve olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizin karşılığını alabilir aynı zamanda yeni girişimlerde bulunmak için bu Dolunay’ı kullanmak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019 

Geçmiş karşılaştırmalarınız bu hafta başında yüksek görünüyor. Bazı konu ve olayların derinine inmek isteyeceksiniz. Kendinize karşı sabırsızlıktan uzak durun, öfkenizi yapamadıklarınıza yöneltmeyin. Perşembe günü itibariyle Güneş burç değiştirip, Yay burcuna geçecek. Parasal konulara odaklanacağınız bir döngü içersindesiniz. Hali hazırda Merkür bu alanlarınızda geriliyor. Parasal konulara çözüm üretmek, çözüm bulmak için daha fazla kendinizi bu alana vereceksiniz. Cuma günü oluşan Dolunay, elinize bir paranın geçmesine sebep olabilir. Parayla ilgili konularda tünelin sonunda ışığı görebilirsiniz. Özellikle bu Dolunay zamanında elinize para geçerken, diğer taraftan harcamalarınızı da kontrol etmeniz gerekicek. Yakın çevrenizdeki konu ve olaylarda önünüzdeki döngüde hızlanmaya başlayacak.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Arkadaşlarınızla beraber gitmek istediğiniz davetler olabilir, etkinlikler olabilir bu hafta daha fazla bu konuların üzerine eğileceksiniz. Bu alanda da kendinizi hareketli ve iyi hissedeceksiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçecek. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize ilginizi kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı arttırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Ortaklı bir iş ile uğraşıyorsanız ortağınızın hayatındaki konu ve olaylar ilginizi çekebilir. Taşınma, yer değiştirme, hukuki meseleler gibi alanlarınızın hareketlendiğini göreceksiniz. Merkür bu alanlarınızda ay sonuna kadar geriliyor. Büyük adımlar atmaktansa önemli yeni başlangıçlardansa tamamlanması ve üzerine düşmeniz gerektiği işlere yönelin. Cuma günü itibariyle oluşacak Dolunay, hayatınızda önemli kararları karşınıza getircek. Hayatınızla ilgili, görüntünüzle ilgili, sağlığınızla ilgili önemli kararları bu Dolunay ile beraber uygulayacaksınız. Yenilikler oluşabilir etrafınızda ama yeniliklere başlamadan var olan işlerinizi halletmeye çalışın.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızın daha fazla önem kazandığı ve bu alanlarda mücadele ettiğiniz bir hafta olacak. Çalışmıyorsanız da toplumsal işler, diğer insanlarla yapılacak olan işler devreye girebilir ve daha fazla kalabalıklar arasında olmak isteyebilirsiniz. Atik, cesur ve biraz düşüncesiz hareketlerle haftanız başlayacak. Salı günü dış ortamlarda yabancılarla yapılacak olan işler, diğer insanlardan alınıcak destekler önemli olurken, bu alanlarda disipline olmak kolay olmayacak. Karşınıza fırsatlar gelebilir ama siz bu fırsatları istediğiniz gibi değerlendiremeyebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İş, hizmet, sağlık konularınız hızlanıyor. Kimliğinizi daha fazla iş hayatınızda göstermeye başlıyorsunuz. Diğer insanlar için bişeyler üretmek, verimli olmak bu dönemde önemli olacak. Merkür bu alanlarınızda geriliyor. İş hayatınızda kendinizi ön plana çıkartarak, neler yapabileceğiniz konusunda düşünerek bütün durumları toparlayacağınız bir döngü olacak. Cuma günü bir Dolunay gerçekleşiyor ve siz bi olayın iç yüzüyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Canınız sıkan olaylar varsa başınızı alıp gitmek isteyeceksiniz. Özellikle tanımadığınız insanlardan yana şansınız yüksek olacak. Salı günü parasal konularda disipline olmak kolay olmayacak, riskli bir takım işleriniz varsa çabuk şartların değiştiğini görebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketleniyor sevgili Yay’lar. Çocuklarınızla olan bağlantılarınızda kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Bu dönenemde doğum günlerine katılabilirsiniz, partiler vereibilirsiniz hayata keyifle bakmak isteyeceksiniz ama Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması bu alanlardaki sıkıntı ve sorunları da karşınıza getirebilir. Cuma günü oluşacak Dolunay algınızı arkadaş çevrenize çevirmenize neden olacak. Arkadaşlarınızın hayatında önemli bir konu devrede olabilir yada arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sıkıntılar karşınıza gelebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Parasal konularda hızlı ve düşüncesiz durmak kaydı ile bu haftayı istediğiniz koşullara çekeceksiniz. Özel hayatınızda güzel seçenekler ve şanslar karşınıza gelebilir. Eşinizin, partnerinizin kariyeri ile ilgili konu ve olaylarda güzel açılımlar Salı günü karşınıza gelecek. Sizin de hayatınızda güzel etkileşimler bu döngüde karşınıza gelebilir ama disiplinsiz olmamanız şartıyla bu hafta karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda güzel seçenekleriniz olacak şimdi kimliğinizi de ailevi alanda ortaya koymaya başlayacaksınız. Aile büyüklerinizin sorunları, evinizle ilgili konular önümüzdeki süreçte ilgileneceğiniz alanlardan. Ay sonuna kadar ailevi konularda konuşmalarınıza dikkatli adımlarda bulunun. Cuma günü oluşacak Dolunay, kariyer ve iş ile ilgili konuları hızlandırmış bir şekilde karşınıza getircek. Ailevi konulara bu kadar odaklanmışken ilginizi ve algınızı iş hayatınızdaki bir olaya çevirmek durumunda kalacaksınız. Anneniz ve anne tarafındaki konu ve olaylar bu Dolunay ile hayatınızı daha fazla meşgul edecek.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Önemli bir konuda karşı tarafın fikrini almadan ilerlemek istemeyebilirsiniz. Bu aralar onaylanma ihtiyacınız yüksek olabilir. Kararsızlıklarınız yüzünden önemli işlerinizde insanların yanınızda olduğunu söylemesini isteyeceksiniz bu hafta. İş hayatınızda güzel fırsatlar söz konusu olacak. Salı günü yakın çevrenizden gelecek olan fırsatı doğru şekilde değerlendirmek adına biraz daha disiplinli bir şekilde adım atmalısınız. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İletişimsel işleriniz hızlanmaya başlıyor, yakın çevrenizle olan iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz, kendinizi yakın çevre konularında ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda güzel şanslarınızda yok değil ama Merkür ay sonuna kadar bu alanlarınızda geriliyor. Önemli anlaşmalardan, sözleşmelerden, başlangıçlardan bu süreç içersinde korunmakta ve kendinizi biraz geriye çekmekte fayda var. Olayları izleyin, olayların farkedin. Cuma günü oluşan Dolunay, bir seyahati karşınıza getirebilir. Yine uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Her işinizi mükemmel yapmak isteyeceksiniz ve bu mükemmeliyetcilikten kaynaklı olarak baş ağrılarına açık olabilirsiniz. Salı günü özel hayatınız ve ilişkilerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelirken borsada yatırım yapıyorsanız yada riskli bir işiniz varsa bu alanlarda büyük riskler altına girmeyin. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçecek. Maddi konularda kendinizi göstermeye başladığınız bir döngüye giriyorsunuz. Parasal konularda aksilikler, sıkıntılar karşınıza gelebilir ama sizde tamamen bütün algınızı bu konulara yönlendireceksiniz. Bu süreçte yatırımlarınızı doğru yapmak adına ay sonuna kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz. Cuma günü oluşacak Dolunay, ortak parasal bir konunun karşınıza çıkmasına sebep olabilir. Eşinizin yada partnerinizin parası ile ilgili konular karşınıza gelecek.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Ay, Koç burcundayken haftaya giriş yapıyorsunuz. Sizde bu hafta başında keyifle hareket edeceksiniz. Bu hafta başında güzel haberlerle karşılabilirsiniz. Salı günü ailevi alanda güzel şanslar karşınıza gelecek. Perşembe günü Güneş sizin burcunuza geçiyor artık derin bir nefes alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda güzel sonuçlar alacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak, kendinizi güçlü hissedeceksiniz, planlarınız için hareket etmeye başlayacaksınız. Merkür hala sizin burcunuzda geriliyor bu yüzden ay sonuna kadar büyük girişimlerden kaçının. Bazı konuların üzerinden tekrar tekrar geçmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalarada açık bir döngü içersinde olacaksınız. Cuma günü oluşan Dolunay özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde hassas konuları karşınıza getircek. Bu dönemde bir insanla tanışabilirsiniz, var olan bir ilişkiniz varsa adını koyabilirsiniz. Belkide önemli bir takım kararlar bu Dolunay’da karşınıza gelebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

İşlerinizi daha çok evden yapmak isteyebilirsiniz, sabah saatlerinde hızlı işleriniz varsa kendinizi çok fazla işlere veremeyeceksiniz. Salı günü itibariyle yabancı insanlarla olan önemli işler, fırsatlar karşınıza gelebilir ve bu fırsatlar sizi çok mutlu edecek. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Biraz elinizi, ayağınızı önemli olaylardan geriye çekiceğiniz bir döngü başlıyor. Bu dönemde daha fazla kendi içinize kapalı olacaksınız. Kendinizle olmak, kalabalık ortamlardan elinizi ayağınızı çekmek isteyeceksiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmeniz sizin daha fazla işinize yarayabilir. Cuma günü itibariyle oluşan Dolunay iş, hizmet, sağlık ile ilgili konuları hızlandıracak. Bu alanlarda etkin bir 15 günlük döngü içersinde olacaksınız. İş hayatınızda önemli bir takım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz yada sağlığınızla ilgili konularda önemli bir takım hassas oluşumlar karşınıza gelebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Diğer taraftan yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli programlarınız önemli olacak. Diğer insanlardan alacağınız bilgiyle hareket edeceksiniz. Meraklı yapınızla, etrafınızdaki insanlar olan iletişiminiz kuvvetli olacak. Salı günü dış çevrelerden, arkadaş ortamlarınızdan gelecek olan bir teklif sizi mutlu edebilir ve parasal konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Sosyal çevrelerde daha fazla bulunacak, yeni insanlar tanımaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 1 ay boyunca sosyal çevreniz aktif olabilir, derneğe üye olabilirsininiz, toplumsal bir işin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız bir sıkıntıyı çözmek ve bu alanda kendinizi ortaya koymak için olumlu bir döngü olacak. Cuma günü yaşanacak Dolunay, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Sosyal çevrelerde tanışacağınız bir insanla aşk’a yelken açabilirsiniz. Bu dönemde özel hayatınızda ve arkadaşlarınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMLARI 19-25 KASIM 2019

Bu etkileri daha fazla para alanlarınızda göstereceksiniz. Beraber iş yaptığınız insanlar, para ile ilgili bağlantınız olduğu insanlar varsa bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz. Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda güzel oluşumlar devrede olacak ve bu oluşumları hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Kariyer ve iş ile ilgili konular hızlanıyor. Hem işinizde, hem göz önünde bulunacağınız ortamlarda kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ay sonuna kadar iş ve kariyer bağlantılarınıza ve bu alanda yapılacak konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekicek. Göz önünde bulanacağınız ortamlarda kendinizi yanlış ifade etmemeye özen göstermelisiniz. Daha önceden beraber çalıştığınız insanlar varsa tamamlanmamış işleriniz varsa ay sonuna kadar bu işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Cuma günü oluşacak Dolunay, ailevi alana odaklayacak. Bu dönemde aile bireylerinizin hayatındaki önemli duygusal sonuçlar ve kararlar sayesinde ilginizi onlara yöneltmenize sebep olacak.

Yorumlar