21-27 Ocak haftalık burç yorumları

21-27 Ocak haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın Astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor işte yanıtları.

21-27 Ocak haftalık burç yorumları

21-27 Ocak haftalık burç yorumları Hande Kazanova Astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. 21-27 Ocak haftası Süper Kanlı Ay Tutulması etkileriyle başlıyor. 21-27 Ocak haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumlarının detayları haberimizde. 21-27 Ocak haftalık burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor, bu hafta hangi burç nelere dikkat etmeli? Hepsinin yanıtları Hande Kazanova'nın elmaelma.com için anlattığı haftalık burç yorumlarında. 

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU 

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta başında gerçekleşecek Ay Tutulması özel hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular, sanatsal ve kreatif işleriniz, eğitim alanlarınız ve tabiki varsa hobilerinizle ilgili konu ve olayları hızlandıracak ve bu alanlarda önemli duygusal birtakım sonuçları karşınıza getirecek. Bu dönemde sosyal çevreniz hareketli olabilir. Sosyal çevrenizden bir insanla tanışabilirsiniz, aşka yelken açabilirsiniz ya da son bir, bir buçuk yıldır özellikle eğitim hayatınız ve ya yapacaklarınız, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili birtakım konularla ilgili çabalarınız varsa bunlarla ilgili olarak son Tutulma’yı yaşayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Diğer taraftan iş hayatınızda ve kariyerinizde önemli sorumluluklarla yolunuza devam ediyorsunuz ama bu hafta itibariyle bu alanlarda bazı zorlanmalar, sıkıntı ve problemler de karşınıza gelebilir. Önemli girişimleriniz ve adım atmak istediğiniz noktalarda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Yurt dışı bağlantılı işleriniz, uzaklardan alacağınız haberler yine eğitime dayalı konularda bu hafta gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Gözünüzü dört açın sevgili Koç’lar. Diğer taraftan çarşamba günü hızlı ve düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Kolay kolay ikna olmayacaksınız.Kafanızda birtakım düşünce ve planlar varsa bunları tutmak kolay olmayabilir. Diğer taraftan perşembe günü itibariyle sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz hızlanırken arkadaşlarınızla olan iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Yine işten elde edeceğiniz gelirlerinizde artışların olacağı ve bu alanlarda daha fazla plan yapacağınız bir döngü içine gireceksiniz.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Eviniz, aileniz, yuvanız ve haftaya bu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Ve tabiki sabah saatlerinde oluşacak Tam Ay Kanlı Tutulması ev ve aile alanlarınızda hızlı birtakım duygusal gelişmeleri, konu ve olayları karşınıza getircek. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri hem kariyer hayatınız hem de evle ilgili belki gayrimenkul ile ilgili konu ve olaylarda önemli gelişmeler altındaydınız. Tutulmaları bu alanda yaşadınız. Şimdi ev, aile, yuva ve gayrimenkulle bağlantılı konu ve olaylarda yaşayacağınız bu son tutulmayla beraber duygusal kararlarınız devrede olacak yine bu aralar özellikle özel hayatınızda, iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. İstediğiniz gibi hareket etmek kolay olamayabilir. Enerjinizi dilediğiniz yöne yöneledirmek kolay olmayacak. Bu yüzden yurt dışı bağlantılı konular, eğitim hayatınız, geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde birtakım yavaşlamalar, aksilikler bu hafta devrede olacak sevgili Boğa’lar. Diğer taraftan maddi konularda bu hafta şanslı etkileşimleriniz var ama sosyal çevrenizdeki insanlar ve arkadaşlarınız, etrafınızda bulunan insanların yanlış yönlendirmelerine kapılmamanız da çok önemli olacak sevgili Boğa’lar. Birileri sizden borç isterse bu dönem içerisinde borç alıp vermemeye özen gösterin, parasal konularda gözünüzü iyi açın, gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmayın. Çarşamba günü fikirlerinizi ifade ederken biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş konularınızda önemli konuşma ve görüşmeleri karşınıza getirecek. Hızlanacaksınız ve değişik konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Kendinizi toplumsal konu ve olaylara daha fazla adayacaksınız. 

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Özellikle yüksek ve derin konularla uğraşmanız gereken bir dönemde; pazartesi günü oluşacak Ay Tutulması’yla beraber yakın çevre, akrabalar, kardeşler, ailenizi ilgilendirecek konularda önemli birtakım hassas durumlar ve olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak.mİletişime yönelik işleriniz, satış, reklam, tanıtım ya da bilgisayara yönelik adımlarınız varsa ve hızlı kararlar almanız gerekiyorsa bu Tutulma ile beraber bu alanlarınızın hızlandığını göreceksiniz sevgili İkizler. Diğer taraftan bazı olaylarda sonlanmalara açık olmanız gerekebilir. Geleceğe yönelik işlerinizde, önemli adımlarınızda, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde parasal konularda anlaşmazlıklar, ertelenmeler, gecikmeler ya da parayla ilgili bir konunun karşınıza gelmesi söz konusu olacak. Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta hem ailevi bağlantılarda, hem özel ilişkilerinizde aldanmalara, hayal kırıklıklarına ya da sorunlara açık olacaksınız sevgili İkizler. Bir taraftan güzel gelişmeler altındayken diğer taraftan hayatın sizi zorladığını görebilirsiniz. Bu yüzden gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Çarşamba gününe dikkat edin. Parasal konularda çabuk tepkiler vermeye eğilimli olacaksınız ve perşembe günü itibariyle daha fazla seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapacağınız işler, yüksek fikirler, düşünceler ön plana geçmeye başlıyor. Diğer insanlarla olan bağlantılarınızda, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitimden yana şansınız yüksek olacak. Yani kendinizi eğitmek, düşüncelerinizi ön plana çıkarmak, fikirlerinizi etrafa yaymak ve diğer insanlarla bir araya gelmek adına güzel bir hafta olacak. Önümüzdeki iki hafta boyunca da bu alanlarınız aktif olacak. 

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanız maddi konularla başlıyor ve bu Tutulma ile beraber parasal konular önem kazanıyor. Bu pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşecek Tam Ay Tutulması elinize bir para geçirebilir. Bir para ya da yatırımınızla ilgili, maddi konularla ilgili önemli bir şeyler mevzu bahis olacak ve sizler de önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız. Duygusal iniş ve çıkışlar parayla bağlantılı olacak sevgili Yengeç’ler. Kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olabilir. Tam da bir yerden para gelmesini beklerken gelen paranın başka bir yere gitmesi ya da gecikmesi durumlarına pazartesi günü hazır olmanız gerek. Diğer taraftan beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda güzel gelişmeler var. Bu hafta önemli bir iş karşınıza gelebilir. Bir eleman alımı ya da işinizle ilgili herhangi bir değişim yapmak istiyorsanız bu hafta güzel fırsatlar ve şansların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Şartların ve karşınıza gelen durumların gerçekçiliğini iki kez test ederek yolunuzda ilerlemeye çalışın. Sizi kandıran koşullar ve durumlara karşı gözünüzü dört açın sevgili Yengeç’ler. Diğer taraftan çarşamba günü fikir ve düşünceleriniz özellikle ortaklı işlerinizde sinirli ve agresif tavırlar sergilemenize neden olabilir. Özel hayatınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmelisiniz. Perşembe günü itibariyle ortak parasal konuları konuşacağınız, sorunlarınız varsa çözüm üreteceğiniz bir döneme gireceksiniz. Kafanızı daha fazla maddi konulara vermek isteyeceksiniz. Alacak verecek dengeniz, borç hesaplamaları ya da başka işlemleri gibi konu ve olaylar hayatınızda hızlanacak.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanız hızlı ve duygusal gelişmelerle başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bu hafta sizin için çok önemli çünkü pazartesi sabah saatlerinde sizin burcunuzda tam bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma ile beraber hayatınızla ilgili hassas birtakım sonuçlarla karşılaşacaksınız. Kendinizi, görüntünüzü, hayatınızla ilgili planları, adımlarınızı değiştireceğiniz ve bu alanlarda hızlı birtakım duygusal kararlar alacağınız bir dönem olacak. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Tutulma’ları Aslan ve Kova hattında yaşıyordunuz. Bu yüzden ikili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım gelgitler devrede olmuş olabilir. Hayatınızı bu anlamda yeniden düzenlemiş olabilirsiniz.Bu Tutulmaların son ayağı gerçekleşiyor sevgili Aslan’lar. Sizler için de önemli Tutulma’lardan bir tanesi. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Karşınıza gelen işleri sorumluluklarla almaya çalışın ve aynı zamanda aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili bağlantılarda daha gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Eğer sanatçı bir Aslan Burcu iseniz sanatçı ve kreatif işlerinizde önemli ve hızlı birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Diğer taraftan parasal konuları konuşurken biraz daha gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta iş alanlarınızda çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Çarşamba gününe denk gelen toplantılarınız varsa sinirli yapınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Perşembe gününden sonra ise ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklı iş konularında kafanız daha çözüme yönelik çalışacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve problemleri çözmek, geleceğe yönelik planlar yapmak, hukuki birtakım konularınız varsa bunların üzerine düşmek, taşınma ile ilgili konularda da hızlı adımlar atmak istiyorsanız perşembe gününden sonra daha rahat şans ve fırsatların önünüze geldiğini göreceksiniz.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekebilir. Aynı zamanda yurt dışı bağlantılı konu ve olayların bu Tutulma ile beraber hassas birtakım kararları içerdiğini de görebilirsiniz sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Aslan ve Kova hattındaki Tutulma’nın sonuncusunu yaşıyorsunuz. Bu alanlarda hem sağlığınıza, hem işle ilgili konulara hem özel hayatınızda toparlamanız gereken durumlara çok ciddi anlamda enerjinizi harcadınız ve şimdi bu son Tutulma bu alanlarda yaşayacağınız son gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu yüzden sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Kalp bölgenizi ve sağlığınızı koruyun. Aynı zamanda sırt ağrısı ve sırt bölgesinin sıkıntı ve problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi hayatın akışına bırakmak önemli olacaktır sevgili Başak’lar. Yaşam enerjinizi yukarıya çekecek insanların ve olayların içerisinde olmaya özen gösterin. Bu hafta özellikle salı günü ev, aile, yuva alanlarınızda güzel şanslar karşınıza gelecek. Diğer taraftan konulara gerçekçi gözle bakmayışınız ve diğer insanlardan alacağınız görüşlerin yanıltıcı etkiler içeriyor olması kolay aldanmaları da karşınıza getirebilir. Hem özel ilişkilerinizde hem de ev ile ilgili adım atacağınız birtakım konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Çarşamba günü, çocuğunuz varsa ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Birbirinize karşı sinirli ve agresif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Perşembe gününden sonra iş hayatınızı daha fazla seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir döngüye giriş yapacaksınız. Günlük hayatınızı daha etkin bir şekilde organize edeceksiniz. Diğer taraftan beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminiz hızlanırken başkaları için koşturmaktan ve bir şeyler yapmaktan da mutluluk duyacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda sıkıntı ve problem yaşadığınız insanlar varsa onlarla durum ve olayları düzeltmek anlamında şanslı bir 15 gün içerisine girmiş bulunuyorsunuz. 

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bazı arkadaşlarınızla ilişkileriniz sonlanabilir ya da ilişkinizi bir başka evreye taşıyabilirsiniz. Sosyal çevre hareketliliğinizin yüksek olacağı haftalardan bir tanesinde insanlarla bazı konularınızı ve işlerinizi organize etmek kolay olmayacak. Duygusal iniş ve çıkışlarınız en fazla çevreniz ve arkadaşlık alanınızdan gelecek sevgili Terazi’ler. Diğer taraftan geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde de hassas birtakım duygusal kararlar alabilirsiniz. Bu duygusal kararlar özel hayatınızı da yansıtıyor olabilir. Arkadaşlarınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi bu Tutulma ile beraber iyi sağlamaya özen gösterin. Diğer taraftan iletişiminizin yüksek olduğu haftalardan bir tanesi. Sosyal medya ayağında güzel şanslara sahip olacaksınız. Hem yakın çevrenizin sağlığı ile ilgili konular hem de günlük hayatınızdaki akış sizi biraz zorlayacak. Kendinizi tam anlamıyla işinize vermekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda gözünüz açık olmalı, gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Çarşamba gününe dikkat edin. Etrafınızda olan biten bütün bu olaylara yuvanızda tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız tutumlarınız ön planda olabilir. Bu etkiye dikkat ederek sevdiklerinizi çok fazla hırpalamamalısınız. Özel hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelecek. Perşembe gününden sonra aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Keyifli bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Hobilerinizin üzerine daha fazla düşmek isteyeceksiniz. Spor yapmak, gezip dolaşmak, arkadaşlarınızla bir arada olmak, özel hayatınıza vakit ayırmak, varsa çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek önem kazanacak. Eğitimsel işlerinizde de kafanız güzel çalışabilir. Aşk hayatınızda sorunlarınız varsa güzel çözümlere ulaştırmanın yolunu da bulabilirsiniz.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü gerçekleşecek Tam Ay Tutulması kariyer alanlarınızda hassas birtakım oluşumları karşınıza getirecek. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Tutulma yağını kariyer ve özel hayat, ev, aile, yuva alanlarınızla aldınız. İşte bu Tutulma’ların sonuncusu yani kariyerinizde hızlı birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Toplum önü duruşunuza dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Maddi konulara dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Diğer taraftan parasal konularda güzel gelişmeler karşınıza gelecek. Güzel birtakım sonuçlarla karşılaşacaksınız. Cebinize giren paranın arttığını görebilirsiniz ama diğer taraftan eğer bir yatırımda bulunacaksınız, paranızı değerlendirmek istiyorsanız, birilerine danışıyorsanız yanılma ihtimalinizi de göz ardı etmemeniz gerekiyor. Bu hafta maddi konularda gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Diğer insanlardan alacağınız geri dönüşler yanıltıcı ve aldatıcı olabilir. Eğer borsa gibi riskli bir alanda yatırım yapıyorsanız dikkatli olmaya özen gösterin. Yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlardan bir tanesi. Onlara karşı agresif, kızgın, sert olabilirsiniz ve çabuk tepkiler verebilirsiniz. Çarşamba günü iletişimde dikkatli olun. Perşembe günü ise Merkür Kova Burcu’na geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ya da evle ilgili konu ve olaylara ilginiz artabilir. İletişiminizi bu alandan sağlayacaksınız. Gayrimenkul, alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu alanlarda kendinizi göstereceğiniz, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak sevgili Akrep’ler. 

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar; yüksek fikirler, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler daha çok eğitim ayağındaki konu ve olaylar, uzakta bulanan akrabalar bu Tutulma’nın konusu olacak. Seyahatleriniz hızlanabilir ya da işinizle ilgili önemli konularda, önemli birtakım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan eğitim ayağında hızlı ve hassas birtakım kararlar da devrede olabilir. Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatındaki konu ve olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili Yay’lar. Hukuki davalar aynı zamanda yabancı insanlarla yapılacak olan işlerinizde de son Tutulma’lara gelmiş bulunuyorsunuz. Eğer yükseleniniz Yay Burcu ise eğitimle ilgili konularda da kendinizi geliştirdiğiniz bu bir buçuk yıl boyunca kendinizi hızlı birtakım konular içerisinde buldunuz ya da seyahatleriniz bu dönemde çok hızlandı. Şimdi artık bu Tutulma’nın son ayağında bu alanlarda önemli kararlar devreye girecek. Maddi konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle harcamalarınız konusunda zorlanmalar devrede olabilir. Pazartesi günü bu etkiye dikkat etmekte fayda var. Diğer taraftan ev ve ailenizle ilgili konularda gözünüzü dört açmanız gerekecek. Aile hayatınızda bazı hayal kırıklıkları, bazı ilişkilerinizin istediğiniz gibi gitmemesi gibi etkiler devrede olabilir. Bu hafta bu etki karşınıza gelecek. Çarşamba günü kızgın, sinirli, agresif ya da sürpriz birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Çarşamba ve pazartesi günleri maddi konularda önemli adımlar atmamaya özen gösterin. Perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek ve iletişimsel konular hızlanmaya başlayacak. Kendinizi yazılı ya da sözlü bir şekilde ifade etmek önem kazanırken, yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız.Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizde kim varsa onlarla fikir alışverişine girebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde, önemli toplantı ve görüşmeler bu iki haftalık döngü içerisinde karşınıza gelebilir.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Parasal konularda yapmanız gerekenlerle ilgili önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, bir borcu ödemek, faiz gibi konularla ilgilenmek, bir borcun ortaya çıkması ve ödenmesi ile ilgili konu ve olaylar kafanızı daha fazla kurcalayacak hassas birtakım konularla eşiniz ya da partnerinizle konuşarak bu olayları halletmenin derdine düşebilir ya da bir borcun altına girebilirsiniz. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri zaten parasal konularla çok fazla ilgiliydiniz şimdi artık maddi konularda yaşanacak bu son tutulma ile beraber parasal alanınızı son kez şekillendireceksiniz sevgili Oğlak’lar. Diğer taraftan ailevi konularla ilgili dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanla sürtüşme ve kavgalarınız varsa, biraz mola vermeye ihtiyacınız olabilir. Ailevi alanda kendinizi biraz daha geriye çekme ihtiyacınız olabilir. Sorumluluklarınızın arttığı bu dönemde, ailevi alanda fazla sorunu ve sıkıntıyı kaldıramayabilirsiniz. Diğer taraftan hiç beklenmedik yerlerden karşınıza gelecek güzel adımlar ya da seçenekler, yurt dışı bağlantılı konular hayatınızı daha da keyifli yaşamanıza neden olacak. Hayatınızda güzel gelişmeler de yok değil. Karşınıza birçok seçenek ve fırsat gelebilir. Ama bunları değelendirirken yakın çevrenizin size vereceği bilgileri kullanırken lütfen dikkatli olun. Ayağınız yere sağlam bassın. Siz zaten toprak Burcu olarak işinizi garanti altına almadan ilerlemeyen bir Burçsunuz ancak bu dönemde böyle etkiler karşınıza gelecek sevgili Oğlak’lar. O yüzden beklenmedik koşulları oluşturmamak için özellikle pazartesi günü girişimlerinize dikkat edin. Çarşamba günü ev, aile, yuva alanlarınızda sevdiğinizle insanla anlaşmak yine kolay olmayacak. Diğer taraftan perşembe günü itibariyle maddi konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak. Etrafınızdaki insanlarla parayı konuşabilirsiniz. Cebinize girecek olan parayla ilgilenebilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu alanda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Konu ne olursa olsun maddi konular hayatınızda daha fazla önemli olacak. Bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. 

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir buçuk yıldan beri hem kendinizle ilgili hem de ilişkileriniz ve özel hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlar aldınız sevgili Kova’lar. Tutulma’lar bu alandaydı. Hayatınızı aldığınız kararlarla yeniden şekillendirdi ancak bu pazartesi itibariyle bu Tutulma’ların son ayağı gerçekleşiyor. Hem özel hayatınız hem ikili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı, hassas ve duygusal sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek olacak. Kendinize odaklandığınız bu dönemde ilginizi sevdiğiniz insana ve onun hayatında gelişen olaylara harcamak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan taşınmayla ilgili hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Hiç beklenmedik birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sizinle uğraşan insanların varlığında artışlar olabilir. Hukuki alanda birtakım zorlanmalar ya da hassas birtakım zorlanmalar, konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki enerjinizi ortaya koyabileceğiniz konularda zorlanmalar, engellenmeler ve sıkıntılarla da karşılaşma ihtimaliniz olacak. Arkadaş çevrenizden güzel adımlar devrede olacak. Ancak eğer onlarla iş yapıyorsanız parasal yönden de hayal kırıklıklarına açık olmalısınız. Gözünüzü dört açmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü Merkür sizin Burcunuza geçecek. Fikir ve düşüncelerinizi insanlara aktarmak, planlarınızdan bahsetmek, kendinizle ilgili konuşmak, iletişiminizi artırmak anlamında şanslı bir döngü olacak. Hem parasal konular hem de aşk hayatınızla ilgili konu ve olayların daha fazla görünür hale geldiğini de göreceksiniz.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Kova ve Aslan aksındaki Tutulma’lar sizi en çok iş alanlarınızda ve hizmet verdiğiniz noktalarda, beklenmedik konularda ve sağlığınızla ilgili alanlarda test etti ve bu alanlarda karşınıza gelen olaylara verdiğiniz tepkilerle hayatınızı yeniden bu alanlarda kurmuş oldunuz. Artık son bir Tutulma kaldı ve bu pazartesi gerçekleşecek Tutulma’da olan Tam Ay Tutuması ; iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda hızlı birtakım gelişmeleri ve hassas sonuçları karşınıza getirecek sevgili Balık’lar. Bu dönemde kalbinize, sırt bölgenize, ateşli hastalıklara dikkat etmeniz gereken zaman dilimlerinden bir tanesi olacak. Arkadaşlarınızla beraber giriştiğiniz işlerinizde, parasal konularda zorlanmalar ve engellenmeler yine bu Tutulma zamanı karşınıza gelebilir. Diğer taraftan kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler altında olacaksınız. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Güzel şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kararsızlığınız ve birtakım düşünceleriniz, size iş veren ve sizinle iş yapan isteyen insanları yanıltabilir. Kendinizle ilgili konularda gerçekçi adımlar atamayabilirsiniz. Bu durum en çok kariyerinize yansıyabilir. Bu etkiye pazartesi ve çarşamba günü dikkat etmeyi unutmamanız gerekiyor. Parasal konularda sıkılgan ve kafanıza göre davranma isteğiniz devrede olacak. Perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek. Hem ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızı hem de ev ve aile alanınızı temsil ettiği için ikili ilişkilerinizde, aile ve yuvanızla ilgili konularda geriye çekilmeler oluşabilir. Kendinizi geri plana alabilirsiniz. Düşünmek, anlamlandırmak, plan yapmak ve biraz daha durmanız gereken bir dönem olacak sevgili Balık’lar. Bu dönemde geleceğinizi ilgilendirecek önemli işleriniz için plan yapmaktan kesinlikle kaçınmayın. Diğer taraftan önemli işleriniz varsa ve adımlar atmak istiyorsanız bu süreç çok da uygun olmayacak. Bu yüzden 15 gün boyunca biraz daha sabırlı hareket etmeye özen gösterin. 

Yorumlar