Tarkan ve Pınar Tevetoğlu boşanıyor mu evi terk ettiği iddia edildi!

2 yıl önce dünya evine giren Megastar Tarkan ile eşi Pınar Dilek'in geçen hafta kavga ettikleri ve Tarkan'ın evi terk ettiği iddia edildi!

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu boşanıyor mu evi terk ettiği iddia edildi!

Tarkan ile Pınar Tevetoğlu 29 Nisan 2016'da, 20 kişilik sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çiftin kızları Liya 6 ay önce dünyaya geldi. Sosyal medyada dolaşan bir dedikoduya göre, Tarkan'ın, eşinin kıskançlığından bunalıp evi terk ettiği  iddia edildi. Bu iddia üzerine Tarkan cephesinden ''Kızımızla birlikte Almanya'daki evimizdeyiz, çok mutluyuz. Ailemiz de yanımızda. Sorunumuz yok.'' şeklinde açıklama geldi.

'KISKANÇLIKTAN BUNALDI'

Sosyal medyada dolaşan bu dedikoduda şöyle bir ayrıntı da vardı: ''Tarkan eşinin kıskançlığından bunaldı. Araları 3 aydır kötü.''

'SORUNUMUZ YOK'

Bu iddia üzerine Tarkan cephesinden açıklama geldi: ''Kızımızla birlikte Almanya'daki evimizdeyiz, çok mutluyuz. Ailemiz de yanımızda. Sorunumuz yok.''

 ŞUBAT SONU GELECEK

Çiftin yılbaşından hemen sonra Köln-Alzey'deki evlerine gittikleri, şubat sonunda İstanbul'a dönecekleri ortaya çıktı. Tarkan eşinin isteği üzerine geçen yıl bu kasabadan 3.5 milyon TL'ye ev almıştı.

POSTA

Yorumlar