22-28 Ekim Kova haftalık yorumu ve aşk falı

Kova burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. İşte 22-28 Ekim 2018 arası aşk falı, para falı sağlık, iş falı ve Boğa burcundaki Dolunay'ın Kova etkileri.

22 Ekim-28 Ekim 2018 Kova haftalık burç yorumları ve aşk falı detayları elmaelma.com'da. Kova burcunu bu hafta neler bekliyor, Kova burcu bu hafta aşk hayatında neler olacak? Kova burcunu bu hafta iş ve para falında neler bekliyor? Hande Kazanova'nın 22-28 Ekim haftası Kova burcu haftalık yorumlarında bu soruların tamamına yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca haftalık burç yorumlarında Kova burcunu bu hafta önemli bir gün de bekliyor. 24 Ekim Çarşamba günü Kova burcunu bu hafta bekleyen en önemli gün. Nedeni ise Dolunay. 24 Ekim Çarşamba günü Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay Kova burcu etkileri de haberimizde. İşte elmaelma.com olarak sizin için hazırladığımız Kova haftalık burç yorumlarının detayları...Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylar daha fazla vaktinizin çoğunu alacak bu hafta içersinde. Pazartesi günü güne adapte olmak anlamında çok fazla desteklenmeyeceksiniz. Bazı konular çok çabuk moralinizi aşağıya çekebilir ama diğer taraftan iş ile ilgili konularda beklemediğiniz yerlerden göreceğiniz desteklerle bazı konuların derine inmekten de kaçınmayacaksınız. Bu dönem kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi gösterebileceğiniz oldukça etkili dönemlerden bir tanesi.

DOLUNAY KOVA BURCU ETKİLERİ

Çarşamba günü Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizin ev, aile, yuva alanlarınızda oluşacak sevgili Kova’lar. Aile hayatınızda yakın çevrenizin hayatında süpriz beklenmedik konularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Tam da ilginizi işinize döndürdüğünüz bu dönemde daha fazla vaktinizi ve zamanınızı ailevi konular alabilir. Aile ve iş alanlarınızdaki gerilimli hattı iyi idare etmeniz gerekicek. Cuma günü olayları toparlayabileceksiniz. Sevdiklerinizle beraber göz önünde buluncağınız ortamlarda güzel, kalıcı adımlar atılabilir.

KOVA BURCU EN BASKIN ÖZELLİKLERİ

Kışın derinliğinin ve içe dönüklüğünün ardından, kış dönemine alışan insanlar, dinleyecekleri masal ve efsaneler kalmayınca daha farklı bir arayışa geçer. Kimileri karda gezintiye çıkar, kimileri evlerinde bir şeyle uğraşır, kimileri yeni şeyler icat ederler…

Mevsim soğuk olsa da oturmak ve kışın bitmesini beklemek Kova insanına uygun değildir. Yenilikler çıkarmak, icat etmek, farklı çözüm yolları bulmak, gözlemlemek Kova burçlarının işidir. Mantıklı, sağduyuludur. Gruplarla beraber hareket etmeyi sever kışın yalnızlığına inat. Ama gruplarla beraber olurken bireyselliklerini de unutmazlar. Güzel bir manzara karşısında uzaklara dalan, düşünen ve soğuğa, engellere karşı koyan bu insan kısıtlanmaktan çok fazla hoşlanmaz. Özgürlükçüdür. Fikirleri her zaman değerlidir ve kolay kolay inandığı ve bulduğu fikri değiştirmez. Hayatın çeşitliliği üzerine kafa patlatır ve bu çeşitlilikten daha iyi şeyler çıkacağına inanır bu dahi çocuk. Yine de her şeyi kabul eden biri olduğunu düşünmeyin, topluma ayak uydurmakta zaman zaman isyankâr ve asi olabilirler.

Güneş Kova’da, özgürlüğü ve orijinalliği ön plana çıkartırken, Ay Kova’da duygusal açıdan diğer insanlardan kopuk olabilinir. Merkür Kova’da bilimsel, farklı iletişimle ilerlememizi ister. Venüs Kova, bizi özgürlüğümüze düşkün kılar; ilişkilerimizde arkadaş olmak önemlidir. Mars Kova, toplumsal hareketlere ihtiyaç duyar. JüpiterKova, grupla yapılacak işlerin şansımızı açacağının göstergesidir. Satürn Kova, bilimsel metotların ön plana çıkması anlamına gelebilir.

KENDİ BURCUNUZ TAMAM PEKİ YA DİĞERLERİ... TÜM BURÇLARIN AYRINTILI HAFTALIK YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ TAKVİMİ BELLİ OLDU... BU TARİHLERİ DİKKAT

Yorumlar