31 Mart burç yorumlarınız!

Koç Burcundaki Ay Enerji ve Motivasyonu Yükseltebilir. Astrolog Demet Baltacı günlük burçlarınızı sizler için yorumladı!

31 Mart burç yorumlarınız!

Bugün 31 Mart Pazartesi...Ay günündeyiz…

Koç burcunda ilerleyen Ay enerji ve motivasyonumuzu yükseltebilir. Yeni ay’ın enerjisi ile birlikte hareketli bir gün geçirebiliriz. İlginç gelişmeler yaşayabilir, sürpriz haberler duyabiliriz.

Gün içerisinde sabırsız ve dürtüsel hareketler yoğunlaşabilir. İlişkilerde zaman zaman stres ve tansiyon yükselebilir. Tepkilerimizi kontrol etmeli, riskli ortamlarda bulunmamalıyız.

Akşam 23:07’de Ay  Kova burcundaki Venüs ile sekstil açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Sosyal ve toplumsal kavramlara ilgimiz yoğunlaşabilir.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Arada sırada düşünceleriniz önümüzdeki günlerde yapacağınız işlere gidebilir. Bunları bugün düşünmeyin. Planlarda değişiklik yapma kararı da almayın. Sabrınızı zorlayacak, öfkelenmenize neden olabilecek durumlara dikkat edin. Kaza ve sakarlıklara açık bir gündesiniz. Baş ve migren ağrıları oluşabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün günlük hayatta koşturmak yerine sakin kalmak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde beklemediğiniz bir haber gelebilir ve iş yaşamınızla ilgili bir dileğinizin gerçekleşebileceğine artık inanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili yapmanız gereken şeyler olsa da bunları yapmaya istekli olacaksınız.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Çevrenizdeki kişilerin beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün araştırmak ve analiz etmek için iyi bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili değişik düşünceler içerisinde olabilir ve bunlarla ilgili yeni veya farklı bilgilere ulaşmak için bazı araştırmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda size engel olmak isteyen ard niyetli kişilere karşı temkinli olmalısınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Karşı cinsten insanlarla çok daha kolay anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle aile bireyleri ile aranızda daha kolay iletişimler gerçekleşebilir. Sırların açıklanması mümkündür.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Birlikte iş yaptığınız kişilerle yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Aldığınız bir duyumu veya aklınıza gelen bir fikri onlara aktarmak için sabırsızlanmanız olasıdır.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Çevrenizdeki insanların bugün size hoş bir sürprizi olabilir. Beklenmedik bir davet alıp bu kişilerle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Aile üyeleri ve eşinizle ilgili kronik sağlık problemleri akşam saatlerinde sizi zorlayabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Aklınız, önümüzdeki günlerin programında yer alan bazı aktivitelere takılabilir. Bunlar sizi endişelendirirse üzerlerinde durmayın. Gittikçe daha rahat olacaksınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendinizi fazla zorlamamalı ve sakin kalmaya çalışmalısınız. Kronik bel, diz, boyun, diş ağrıları, eklem ve kas problemleri oluşabilir.Acele hareket etmekten kaçınmalı, çevrenizdeki tahriklere kapılmadan öfkenizi kontrol etmelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakında önemli gelişmeler olabilir ve siz bir şekilde bunları şimdiden sezebilirsiniz. Bir an önce eyleme geçmek için sabırsızlanmanız mümkündür. Kendinizi her türlü girişime hazır hissedecek ve kararlı olacaksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yakın çevrenizdeki insanlar bugün sık sık telefonla bazı şeyler danışabilirler. Kendilerine vereceğiniz öğütler çok işlerine yarayacaktır. Bu şekilde öneminizi daha da artıracaksınız.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar