Boğa burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Boğa burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Boğa burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı.

Boğa burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Boğa burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor, Boğa burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Boğa burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Boğa haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Boğa haftalık yorumlarının detayları: "Bu hafta ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detayları daha fazla hayatınızı kurcalayacak. Sevdiğiniz insandan onay alma, başka insanlarla bir şeyler yapma, diğer insanlarla beraber hareket etme dürtünüzün yüksek olacağı haftalardan bir tanesi olacak. Şartlar elinizde olmayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer insanlarla yapacağınız iş birliklerine açık görünüyorsunuz. Salı ve çarşamba günleri parasal konularda toparlamanız gereken durumlar varsa önemli iş görüşmelerinizi bu güne denk getirebilirsiniz. Bu alanda şanslı olduğunuz yıllardan bir tanesi olacak. Durum ve olayları toparlayacak, bir yerde kalmış paranız varsa bu paranızı almak üzere harekete geçeceksiniz.

Perşembe günü etkili bir gün olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla atacağınız adımlar geleceğe yönelik güzel ve olumlu sonuçları getirebilir. Hayatın sizi harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Kendinizi iş ve kariyer alanında göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yaklaşık üst hafta boyunca üstlerinizle ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek anlamında şanslı bir dönem olacak. Göz önünde bulunduğunuz yerlerde doğru ilişkiler sayesinde güzel sonuçlar elde etmeyi başaracaksınız. Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları, eğer evliyseniz partnerinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylarda güzel ilişkiler devrede olacak. Cuma günü anlık sıkılganlıklarınızla ilişkilerinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu evde oturmak istemeyecek, kendinizi dış ortamlara atacaksınız."

Yorumlar