Demet Akalın Ece Erken neden küstü Alişan'la barışınca verdi veriştirdi!

Demet Akalın ve Alişan'ın Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında göz yaşlarına boğulup 6 ay sonra barışmaları Ece Erken'i çileden çıkardı!

Demet Akalın Ece Erken neden küstü Alişan'la barışınca verdi veriştirdi!

Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'ın yakın dostu Alişan ile barışmasını duyunca Instagram hesabından verdi veriştirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden Alişan ve Demet Akalın'a gönderme olarak paylaşımda bulunan Ece Erken "Mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim içi kırgınım. İnsan olmak kuruş ile değil duruş ile ölçülür." diyerek yakın dostu Alişan'ı takipten çıkardı! 

DEMET AKALIN VE ALİŞAN BARIŞTI!

Yaklaşık 6 yıl önce küsen Alişan ve Demet Akalın, bugün Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında gözyaşları içinde barıştı. 6 yıl önceye kadar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Alişan ve Demet Akalın'ın barışması Ece Erken'i çileden çıkardı.

ADAMLIK KURUŞ İLE DEĞİL DURUŞ İLE ÖLÇÜLÜR!

Ece Erken, şuan mahkemelik olduğu Demet Aklın'ın yakın dostu Alişan ile barışmasını duyunca yakın dostuna acımadı! Eski arkadaşların barışmasının ardından Ece Erken sosyal medya hesabından Alişan'ı ve Demet Akalın'ı hedef alarak verdi veriştirdi. Erken sosyal medya hesabından, ''Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim için kırgınım zaten bu barışın olacağı haftalar önce yayında söylemiştim. Beşi Bir Yerde'ye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür.'' dedi.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE BARIŞTI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları, Demet Akalın'ı Alişan'ın yeni doğan bebeğinin videosunu beğendiğini görünce ikiliyi barıştırmak için harekete geçti. Canlı yayında aynı anda Alişan ve Demet Akalın'ı arayan sunucular, ikiliyi konuşturarak barıştırdı. Birbirinin sesini duyan ünlü isimler gözyaşlarına boğuldu.

DEMET, ECE İÇİN TEDBİR KARARI ÇIKARTTI

Ece Erken, yorumcu olarak görev aldığı Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında dün Demet Akalın'a canlı yayınında ateş püskürmüştü. Ece Erken eski eşi Serkan Uçar'ın, oğlu Eymen'in velayetini almak için mahkemeye başvurduğunu canlı yayında açıklamıştı. Erken eski arkadaşı Akalın'ın olaya dahil olmasına çok sinirlenip aralarındaki Whatsapp yazışmaları ifşa etmişti. Ece Erken'in yaptığı açıklamalardan sonra Demet Akalın, Erken hakkında tedbir kararı çıkarttı.

"DEMET AKALIN SENİN FOYANI ORTAYA ÇIKARIRIM"

Eski eşi çocuğunun babası Serkan Uçar'ın, oğlu Eymen'i almak için mahkemeye verdiğini açıklayan Ece Erken, olaya dahil olan Demet Akalın'la ilgili mesajlaşmaları ifşa etmiş Demet Akalın'a 'Senin foyanı ortaya çıkarırım, benimle uğraşma' diyerek Akalın'la tüm yazışmalarını canlı yayında tek tek anlatmıştı.

ece erken alişan ve demet akalının barıştığını öğreninde ateş püskürdü

Yorumlar