Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası KOÇ BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Koç haftalık burç yorumlarına göre Koçlar bu hafta paranıza ve çarşamba günü yaşanacaklara özellikle dikkat edin. İşte 11 Şubat haftası Koç yorumu.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası KOÇ BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Koç burçları için önemli döngüler getirecek. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Koç burcu yorumlarına göre bu hafta Koçlar gerek sağlıklarında gerek görüntülerinde gerekse üzerinde çalıştıkları işler konusunda beklenmedik şeyler yaşayabilirler. 11 Şubat haftasında Koç burçları özellikle çarşamba gününe dikkat etmeli. Hafta sonu ise Koçlar için güzel geçecek. İşte 11-17 Şubat Koç haftalık burç yorumunun detayları...

"Haftaya parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız ve bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hayatınızla ilgili, görüntünüz ve sağlığınız, girişimlerinizle ilgili konularda beklenmedik olana açık olmanız gereken haftalardan bir tanesi içindesiniz sevgili Koç’lar. Bu etki çarşamba günü devrede olacak ama birkaç gün öncesinden bu etkiyi hayatınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle oluşan girişimlerinizde hızlı ve beklenmedik durum ve olaylara hazırlıklı olmanız gerekecek. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir hafta olacak. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda olacak. Perşembe günü itibariyle yaklaşık bir buçuk aydan beri Koç Burcu’nda ilerleyen Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Maddi konularla daha fazla haşır neşir olacağınız bir dönemi başlatacak. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca mücadelenizi parasal konularda vereceksiniz. Para kazanma hırsınız artabilir, daha sağlam koşullar üzerinden ilerlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan güzel eşyalara, maddi konulara ilginizin artacağı bu dönem içerisinde para harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar hayatınızı renklendirebilir. "

Yorumlar