İkizler haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

İkizler haftalık burç yorumları 18-24 Şubat haftası için Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. İkizler burcunu bu hatfa neler bekliyor işte yanıtları.

İkizler haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

18-24 Şubat İkizler burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor, İkizler burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova İkizler burcu haftalık yorumları 18-24 Şubat haftası için 19 Şubat'taki Dolunay ve etkilerine dikkat çekiyor. İkizler haftalık burç yorumları ve 19 Şubat Dolunay'ı İkizler burcu etkilerinini detayları şöyle:

"Bu hafta başında iletişimsel temaların ön plana çıktığını görüyoruz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 21 Ağustos’ta gerçekleşen Tutulma’nın konuları bu hafta başında gözle görünür hale gelecek. Kendinizi biraz sinirli, gergin ve beklenmedik olayların içerisinde bulabilirsiniz. Bu olaylar yakın çevre bağlantılarınızda daha fazla yer edebilir. Ortak parasal konularda sorumlulukla ilerleyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Parayla ilgili konularda iyice düşünerek hareket edeceksiniz, borçlarınız varsa bunları yeniden yapılandırmanın yollarını arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlarla olan bağlantılarınız, zorunlulukla ilerleyen bağlantılar olacak ama bir yandan da istediğiniz sonuçları almanız için de bu ilişkilerden fayda sağlayacaksınız. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Ev, aile ve hanenizle ilgili konularda gelişmeler ve duygusal birtakım adımlar devrede olabilir. Diğer taraftan Güneş’in Balık Burcu’na geçmesiyle kariyerinizde ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Kararsızlıklarınız artabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerde, toplum önü duruşlarınızda birtakım fedakarlıklar altında olacaksınız. Diğer taraftan sanatsal alanda bir işle uğraşıyorsanız bu alanlarda güzel açılımlar ve sonuçlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Çarşamba ve cuma günü bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü ortak adım atacağınız alanlarda tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler onun ailesini bağlıyorsa dikkatli olmakta fayda olacak. Hafta sonu ise fikir ve planlarınızı rahatlıkla istediğiniz şekle sokacaksınız. Özel ilişkinizde ön plana çıkan konularda dikkatli olmalısınız. Hafta sonunuzu gayet iyi geçireceksiniz sevgili İkizler."

Yorumlar