Kova burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Kova burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay burcuna geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Kova burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Kova burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Kova haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Kova burcunu bu hafta hızlı bir hayatın için sokacak. Kova burcunu bu hafta değişen sosyal çevresinin yarattığı güzel şanslar bekliyor. Pazartesi günü biraz isteksiz başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günleri ay sizin burcunuza geçecek, hayatınızı hareketlendirecek. Haftasonuna doğru parasal konularda ilgilenmek hayatınızda önem kazanacak. İşte 10 Aralık haftası Kova burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Sosyal çevre alanlarınızın değiştiği, bu alanlarda güzel şanslarla karşılaştığınız bir döngü olacak. Perşembe günü Merkür bir kez daha bu alanlarınıza giriyor. Yeni insanlarla tanışmak, görüşmeler yapmak, organizasyonlar, aktiviteler, davetler, yeni planlar gibi olaylarla hayatınız gerçekten hızlanıyor. Daha fazla işle uğraşabilir, işten elde ettiğiniz gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulabilir, aynı zamanda başka insanlardan alacağınız teklifleri hayatınıza etkin bir şekilde bu hafta geçirebilirsiniz. Pazartesi günü biraz isteksiz başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günleri ay sizin burcunuza geçecek, hayatınızı hareketlendirecek. Oldukça sosyal bir döngü içerisine sokacak sizi. Haftasonuna doğru parasal konularda ilgilenmek hayatınızda önem kazanacak. Kariyerinizde güçlü ve sağlam bağlantılarla yolunuza ilerleyecek, haftasonunu göz önünde bulunacağınız ortamlarda güzel ilişkiler sayesinde kendinizi güçlü ve kuvvetli hissederek haftaya güzel etkilerle başlayacaksınız."