Kova burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Kova burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Kovaları önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Kova burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Kova Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Kova burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Kova Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Kova burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Bu ay sizin için önemli olacak. Enerjiniz yüksek olacak ve aşk hayatınız, çocuklarınızla olan bağlantılarınızın önem kazanacağı aylardan bir tanesi olacak. Kendinizi bu alanlarda mutlu, şanslı ve iyimser göreceksiniz. Yeniay’ı da bu alanlarda yaşayacaksınız. Aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Eğitimsel konu ve olayların da ön plana geçtiğini söyleyebiliriz. Risk almayı seveceğiniz aylardan bir tanesi olacak. Eğlenceli konu ve olaylara daha fazla vaktinizi harcayacaksınız. 4 Haziran’dan sonra işle ilgili konularda yapılması gerekenlerin üzerine düşebilir, günlük hayatınızı organize edebilirsiniz. 9 Haziran’dan sonra özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler bu dönemde devrede olabilir. Bu dönem içerisinde kazanımlarınız artabilir. Bu ayın en önemli tarihleri 14-16-19 ve 20 Haziran tarihleri olacak. İş alanlarınızda ve sağlığınızla ilgili konularda sıkıntı ve problemlere açık halde olabilirsiniz. Günlük hayatınızın ritminde birtakım aksamalar karşınıza gelebilir. 16 haziran’da parasal konulara dikkat edin. Bu tarihte sosyal çevrenizdeki insanların sizi yanlış yönlendirmesi gibi etkiler devrede olacak. 21 Haziran’dan sonra kendinizi işinize vereceksiniz."

Yorumlar