Yay burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Yay burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Yayları önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Yay burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Yay Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Yay burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Yay Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Yay burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Bu ay sizin için kendinizden ziyade ilişkilerinizin önem kazandığı bir ay olacak. Karşı tarafın fikir ve düşüncelerine daha fazla önem vereceksiniz. 3 Haziran’da oluşacak Yeniay ile beraber girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Ortaklaşa adım atacağınız konularda ve özellikle ikili ilişkiler konusunda Yeniay’ın etkileri devrede olacak. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemleri çözüme ulaştırmak için güzel birtakım fikirler içerisinde olabilirsiniz. Önemli insanlarla konuşmalar yapabilirsiniz. 9 Haziran’dan sonra ise sevdiğiniz insanla beraber vakit geçirmek önemli olacak. Bu ayın dikkat etmemiz gereken günlerinin başında 14-16-19 ve 20 Haziran tarihleri geliyor. Bu tarihlerde maddi konularda desteklenmeyeceksiniz. Bu sürece denk gelen zamanlarda çok fazla açılmamaya özen göstermelisiniz. Büyük risk içeren adımlar atmamalısınız. 21 Haziran’dan sonra parasal konularda neler yapmanız gerektiğini daha iyi göreceksiniz. 24 Haziran’da hayal kırıklıklarına hazırlıklı olmalısınız. 27 Haziran itibariyle kendinizi geliştirecek konuları ön plana çıkartmak isteyeceksiniz."

Yorumlar