Oğlak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Oğlak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Oğlakları önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Oğlak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Oğlak Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Oğlak burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Oğlak Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Oğlak burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Çok çalışacaksınız ve başkaları için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Oğlak’lar. 3 Haziran’da oluşacak Yeniay hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirebilir. Sağlığınızla ilgili konularda adımlar atabilirsiniz. 4 Haziran’dan sonra Merkür, Yengeç Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler önem kazanacak. Sevdiğiniz insanla aranızda sürtüşmeler meydana gelebilir. 9 Haziran’dan sonra iş alanlarınızda daha hızlı sonuçlar alacağınız, beraber çalıştığınız insanlarla daha güzel ilişkiler kuracağınız bir dönem olacak. Sağlığınızda sıkıntı ve problemler olduysa 9 Haziran’dan bu sıkıntıları toparlayacaksınız. 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Özel hayatınızdaki insanla ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Bu süreçte anlaşmazlıklar sizi yorabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla iş yapıyorsanız 16 haziran tarihinde yanıltıcı etkiler devrede olacak. 17 Haziran’daki Dolunay kadersel alanınızda oluşacak. Yani bazı konularda istediğiniz sonuçları almaktan uzak olabilirsiniz. Olayları akışına bırakmalısınız. 21 Haziran’dan sonra ise özel hayat önemli olacak. "

Yorumlar