Oğlak burcu haftalık yorumları 27 Kasım-3 Aralık (aşk-iş-sağlık-para falınız ne diyor?)

Oğlak burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com'da. 27 Kasım-3 Aralık haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı, para falı detayları...

Oğlak burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com okurları için derledik. 27 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Oğlak burcu haftalık yorumlarına göre aşk hayatınızda, iş yaşamınızda ve sağlık durumunda sizleri neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova Oğlak burcu haftalık yorumlarında anlattı. Oğlak burcu haftalık yorumlarına göre 27 Kasım -3 Aralık haftasında Oğlak burcu erkeklerinin ve kadınlarının bu hafta biraz dinlenmeye biraz da geri planda kalmaya ihtiyacı var. Pazar günü gerçekleşecek olan dolunay ise çözüm getirecek. Ancak 3 Aralık'ta başlayacak Merkür gerilemesi döneminde sakın önemli işlere imza atmayın. İşte Hande Kazanova'nın yorumlarıyla 27 Kasım-3 Aralık tarihlerini kapsayan Oğlak Burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Bu haftabaşı iletişiminiz hızlı akacak yakın çevrenizle yapacağınız planlar etkili olabilir yalnız bazı vereceğiniz kararlarınızda daha net olmaya çalışmalısınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu aralar içinize kapanmış bir haldesiniz ve başınızı dinlemeye ve biraz geri planda durmaya ihtiyacınız var.

Salı günü başka insanlar için üstleneceğiniz sorumluluklar hayata biraz sıkıcı, biraz dar ve karamsar bakmanıza neden olabilir. Hayatın ve özellikle günlük akışın sizi bazı konularda zorladığını ve test ettiğini göreceksiniz. İş hayatınızda olayları biraz daha akışa bırakmakta fayda olabilir. Bu dönemde anlamak istediğiniz, çözmek istediğiniz konularda güzel veriler ve bilgiler elinize geçecek, bu sonuçlardan kaçmadan üstüne giderek yapılacak planlar sizi daha da büyütecek.

Cuma gününden sonra İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. Kariyerinize biraz geriden bakmanız gerekebilir.

Cuma günü kalabalık ortamlarda alacağınız haberler sonrası anlık tepkilerden ve kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçınmalısınız. Kariyerinizde engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizle çatışmalara girmeyin ve onlara karşı daha fazla ılımlı olmaya özen gösterin.

KESİNLİKLE İMZA ATMAYIN

Pazar günü İkizler burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu dolunayda işinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanızdaki planlarla birebir doğrultuda ilerleyecek olan oluşumlar gözünüzü korkutmasın, negatiflikten uzak durun. İletişimsel konularda kendinizi mutsuz ve cesaretsiz hissetmeniz mümkün. Önemli kararlardan uzak durun.

Pazar Günü Merkür kadersel alanınızda gerileyecek. Kafanızda büyüttüğünüz, daha önceden devreye girmiş birtakım çözülmemiş konu ve olaylar karşınıza, çözülmek adına gelebilir. Bu süreçte hiçbir şekilde anlaşmalara imza atmamalı, önemli girişimlerden kaçınmalısınız.

Yorumlar