Parçalı güneş tutulması Akrep burcunu nasıl etkileyecek terfi geliyor!

Parçalı güneş tutulması Akrep burcunu nasıl etkileyecek? 11 Ağustos 2018 cumartesi günkü parçalı güneş tutulması Akrep burcu iş falında terfi görünüyor.

Parçalı güneş tutulması Akrep burcu etkileri kariyer alanında görülecek.  11 Ağustos cumartesi günü gerçekleşecek olan parçalı güneş tutulması Akrep burcu etkileri hareketli bir dönemin başlayacağına işaret ediyor. Parçalı güneş tutulması etkileriyle Akrep burçları hızlı gelişecek olaylara hazır olun, yarım kalmış işlere odaklanın. Parçalı güneş tutulması Akrep burcu etkileri arasında bir de uyarıda bulunalım. Parçalı güneş tutulması Akrep burcunda ego ve kibri yükseltebilir, iddialı söylemlerden kaçının. İşte Astrolog Hande Kazanova'nın parçalı güneş tutulması Akrep burcu etkilerine ilişkin elmaelma.com için anlattıkları.

"Cumartesi günü gerçekleşen Güneş Tutulması, kariyerinizde önemli adımları karşınıza getirecek. İş hayatınızda bir terfi ve önemli bir adım söz konusu olabilir. Ya da kariyerinizde başka olasılıkların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış meselelerin etrafınızda cereyan ettiğini görebilirsiniz. Hızlı ve beklenmedik olaylara açık olun. Tutulmaya doğru giderken bu hafta kalabalık yerlerde, iş alanlarınızda abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durun. Bu yanlış anlaşılmaları, sıkıntı ve sorunları körükleyebilir. Ben kimim biliyor musun gibi cümlelerden uzak durun, köşeye sıkıştığınızda içinizden çıkacak ego parçalarının ne kadar büyük olduğunu gördüğünüzde şaşırabilirsiniz."

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI EN ÇOK HANGİ BURÇLARI ETKİLEYECEK?

Bu tür gök olaylarında en çok merak edilenlerden biri de, burçlara olan etkisi. Parçalı Güneş Tutulması'nın burçlara etkisi olacak. Bu Güneş Tutulması, sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI NE DEMEK NASIL OLUR?

Parçalı güneş tutulması ne demek nasıl olur sorusunun yanıtını merak edenler için detaylar şöyle. Ay'ın Güneş'in önüne geçmesi ile Güneş Tutulması meydana gelir. Ay'ın Güneş'i tamamen kapatamaması durumuna ise Parçalı Güneş Tutulması denir. Her tam ve halkalı tutulma, parçalı tutulma olarak başlar ve tam kavuşumdan sonra yine parçalı tutulma halinde devam eder ve biter. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI 11 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT KAÇTA?

Parçalı güneş tutulması saat kaçta sorusu da merak edilen bir diğer konu. 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü Türkiye saati ile 11:02'de başlayacak olan Parçalı Güneş Tutulması saat 12:46'da doruk noktasına çıkacak ve saat 14:30'da sona erecek. Bir önceki Güneş Tutulmaları 15 Şubat ve 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmişti. Ayrıca 11 Ağustos Parçalı Güneş Tutulması yılın son gök olayı olacak. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI TÜRKİYE'DEN GÖRÜLECEK Mİ?

Parçalı güneş tutulması Türkiye'de görülmeyecek. Parçalı güneş tutulması görüleceği yerler arasında Kanada'nın kuzeydoğusunda, Grönland'da, Kuzey Avrupa'da ve Asya'nın kuzeydoğusu var.

Yorumlar