Yay burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Yay burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi. Yakın çevrenizle bol bol vakit geçirin!

Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Yay burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 haftalık burç yorumlarına göre Yay burcunu, aşk hayatınızda sıradışı konularla karşılaşabilir, aktivite ve spor faliyetlerine yönelebilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Bu haftabaşı aşk hayatınızda farklı ve sıradışı duygular altında olabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız yüzünüzü güldürecek. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.

Salı gününden sonra aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kimliğinizi aşk ve çocuk konularınızda göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Sevdiklerinizle olan bağlantılarınızı bu dönem kuvvetlendirebilirsiniz. Yine bu Salı aşk hayatınızda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Açılmak istediğiniz biri varsa tam zamanı. Aynı zamanda birileri size hislerini dile getirebilir.

Cuma günü Merkür geriliyor. Aşk evinizde gerileyecek olan merkür, ilişkinizde iletişim sıkıntılarını ortaya çıkarabilir. Kendinizi doğru ifade etmeyebilir, acelecilikle, patavatsızlıkla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize 15 Nisan’ a kadar dikkat edin. Eski aşklar, yarım kalmış ilişkiler bu dönemde çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir. Önemli işlere başlamayın ama yapmak zorundaysanız şartların gerçekçiliğini iki kez kontrol etmelisiniz.

Cumartesi günü sevdiğinize ve çocuğunuza karşı sinirli, gergin olabilirsiniz. Risk içeren işlerden uzak durmalısınız. Spor yaparken dikkatli olun, enerjinizi daha yaratıcı alanlara kullanmaya özen gösterin.''

Yorumlar 1 yorum