Yengeç 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Yengeç 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

Yengeç 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Yengeç burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, Yengeçler bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. Yengeç burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Yengeç burcunu bu hafta bekleyenler...

"Dış ortamlarda bulunmak ve gezmek aynı zamanda kendinizi ifade etmek bu hafta boyunca önemli olacak sevgili Yengeç’ler. Sıkıntıya gelemeyip en ufak bir olayda alıp başınızı gitmek isteyebilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyer ve iş odaklı olacaksınız. Yaptığınız işlerin görünmesini daha fazla isteyeceksiniz. Geri planda durduğunuz bir dönem olacak. İş hayatınızda aklınıza büyük fikirler gelebilir. Biraz abartılı davranabilirsiniz. Aşırı iyimser adımlar atmaya meyilli olabilirsiniz. Bazen verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü hayal kırıklıklarına karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle başka insanlarla yapacağınız işlerde karşı tarafı yanlış yönlendirebilirsiniz. Bu hafta sosyal çevre ilişkileriniz, ev ve aile hayatınız konusunda kalıcı, doğru ve tabiki uzun soluklu adımlar atacaksınız. Cuma günü bu anlamda destekleneceksiniz."

Yorumlar