Altın vücut yağı ile cildiniz altın çağında!

Avokado, jojoba, E ve F vitaminli yumuşak buğday başağı yağları içeren Biorichi Altın Vücut Yağı ile cildiniz yaza hazır.

Altın vücut yağı ile cildiniz altın çağında!

Yaza girdiğimiz şu günlerde vücudunuzdaki sarkmış bölgelerden kurtulmak ve etkileyici, fit bir görünüm kazanmak için hala bir şansınız var. Tatil öncesi daha çekici bir vücuda sahip olmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi haline gelen Biorichi Altın Vücut Yağı, içerdiği yüksek kaliteli doğal avokado, jojoba, E ve F vitaminli yumuşak buğday başağı yağları ile plajda ve havuzda kadınların bikini giyme kabusuna son veriyor. Üstelik kolayca emilen Altın Vücut Yağı, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaksızın yaşlanma etkilerini geciktiriyor.

Yüz bölgesi de dahil vücudun her bölgesinin bakımında kullanılabilen Biorichi Altın Vücut Yağı, tüm cilt tiplerinin günlük bakımı için besleyici özelliğe sahip. Cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan Altın Vücut Yağı, esnekliği ve dayanıklılığı koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatıp, kırışıklıkların vaktinden önce oluşumunu önlüyor.

Altın Vücut Yağı’nın içeriğinde bulunan avokado yağı, cildin alt tabakalarına kadar nüfuz ederek, kurumasını engelliyor. Jojoba yağı etkili biçimde cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. E ve F vitamini barındıran yumuşak buğday başağı yağı ise cildin koruyucu tabakasını güçlendirip nemliliğini korurken, içerdiği besleyici maddeler de kan dolaşımına yardımcı olarak hücre yenilenmesini hızlandırıyor.

Türkiye’de Petra tarafından piyasaya sürülen Biorichi Altın Vücut Yağı, 100 ml’lik ambalajlarda 30 TL’den satılıyor.

Yorumlar