BIOXCIN ile kepeğe son

Yıllardır saç dökülmesi sorununuza en etkili çözümü sunan BIOXCIN şampuan, kepeği yok etme konusunda da iddiasını ortaya koyuyor.

BIOXCIN ile kepeğe son

Hormonal dengesizlikler, cilt yağlılığında artış,  stres, güneşin zararlı ışınları... Bunlar gibi pek çok iç ve dış etkenler nedeniyle Türkiye’de her üç kişiden biri kepek sorunu yaşıyor. 2002 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın saç dökülmesi sorununa en etkili çözümü bulan BIOXCIN’in kepekli saçlar için geliştirdiği şampuan, içeriğindeki antifungal etkili çinko ve diğer aktiflerin (kükürt, salisilik asit, malik asit, süksinik asit) keratolitik etkisi ile kepek sorununu da ortadan kaldırıyor.

BIOXCIN şampuan, içeriğindeki vitaminler ve mineraller ile saçları besleyip saçların canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. Etkinliği ve güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanan BIOXCIN şampuan, bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur. pH değeri saç derisine uygun olup, ciltte herhangi bir alerji ve iritasyona neden olmaz. Renklendirici içermez. 300 ml BIOXCIN şampuanın Kepekli Saçlar dışında kuru, normal ve yağlı Saçlar olmak üzere diğer saç tiplerine uygun formları da bulunuyor.

Yorumlar