Head&Shoulders'tan bir ilk!

Kepeğe karşı etkili Head&Shoulders saç kremleri ile saçlar hem kepeksiz hem daha bakımlı ve yumuşak!

Head&Shoulders'tan bir ilk!

Kepeğe karşı etkili şampuanlar arasında en çok tercih edilen Head&Shoulders, ürün gamına şimdi de kepeğe karşı etkili saç kremlerini ekliyor.

Kepeğe karşı etkinliği klinik testlerle kanıtlanmış, dünya dermatologların yüzde 79’unun tercihi olan Head&Shoulders, kepek problemi yaşayan tüketiciler için kepeğe karşı etkili saç kremleri geliştirdi. Head&Shoulders’ın yeni saç kremleri, doğrudan saç derisine uygulanabiliyor ve böylece kepeğe karşı çok daha etkili bir çözüm getiriyor. İçeriğindeki Çinko Pritiyon sayesinde kepekle savaşıyor ve Head&Shoulders şampuanın etkinliğini artırıyor. Güzel görünen sağlıklı saçlar için ayrılmaz bir ikili olan Head&Shoulders şampuan ve saç kremleri, birlikte kullanıldığında kepeğe karşı iki kat daha hızlı etki gösteriyor.

Head&Shoulders saç kremleri, saç derisinden saç uçlarına kadar etki ederek saçınızın pürüzsüz olmasını ve kolay şekillendirilmesini sağlıyor. Özel seçilmiş bakım ve nemlendirici içeriği ile saç telini tamamen sararak; saçın ve saç derisinin nem seviyesini düzenliyor, saça parlaklık ve yumuşaklık veriyor. “Parlayan ve kolay şekillendirilen saçların güzelliği, köklerden başlar” diyen Head&Shoulders Uzmanı Dr. René Rust, sağlıklı saç derisinin güzel saçın temeli olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Kepekli saç derisi tahriş olmaya çok yatkındır. Head&Shoulders şampuan ile birlikte kremin de kullanılması saç derisinin koruyucu katmanının beslenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor.”

Saçlarınızın iki basit adımda daha güzel ve kepeksiz olması mümkün!

Birinci adımda Head&Shoulders şampuanla, saçlarınızı aşırı yağ, kir ve saç sekilendirici kalıntılarından arındırıp düzenli kullanımda gözle görülen kepeği yüzde 100’e kadar önleyebilirsiniz.

İkinci adımda ise Head&Shoulders saç kremi ile saçınızı tarama ve saç şekillendirmelerden doğan yıpranmalara karşı koruyup, nem dengesini sağlayabilirsiniz.

Çinko Pritiyon içeren ActiZinc formülüyle Head&Shoulders, saç derisini tahriş ederek kepeğe yol açan Malassezia globosa mantarının üremesini yavaşlatmaya yardımcı oluyor. Şampuan formülünde olduğu gibi Head&Shoulders saç kremindeki ActiZinc de saç derisi yüzeyine tutunarak Malassezia mantarını azaltmaya yardımcı oluyor. Farklı saç tiplerine göre, 400 ml boylarda olan H&S saç kremlerinin dört farklı çeşidi bulunuyor.


- Normal ve yağlı saçlar için klasik formülüyle Head & Shoulders “Klasik Bakım”

- Yağlı saçlar için turunçgil özü içeren formülüyle Head & Shoulders “Limon Ferahlığı”

- Yıpranmış ve elektriklenmiş saçlar için ekstra nemlendiricili formülüyle Head&Shoulders “İpeksi Yumuşaklık”

- Kuru saçlar ve saç derileri için bademyağıyla zenginleştirilmiş formülüyle Head&Shoulders “Ekstra Nemlendirici Bakım”

400 ml Head&Shoulders saç kremlerinin tavsiye edilen satış fiyatı ise 8,49 TL!

Yorumlar