Hediyenizi kendiniz seçin

Türkiye'nin ilk hediye deneyim paketi Momento Hediye Paketi, hayal kırıklığı yaşatan hediyeler dönemine son veriyor.

Hediyenizi kendiniz seçin

Kadınlara özel ‘Momento For Her’ paketinde ‘yok’ yok. Bu paket, sanat atölyelerinden helikopter turlarına, SPA, masaj ve kişisel bakım hizmetlerinden otel konaklamalarına kadar güzelleşmek için tam 140 hediye seçeneğini tek bir pakette sunuyor. Hediyeyi alan kız arkadaşınız tüm bu seçenekler arasından en çok beğendiği tek bir tanesini tercih ediyor.
 
SPA kadınların favorisi

Hediye olarak ‘Momento For Her’ alacak kadar şanslı olan kadınlar, en çok ‘SPA’ alternatiflerinden birini tercih ediyorlar. ‘Sarayda saçını yaptırmak isteyen sultanlara, Çırağan Sarayı'nda röfle veya ön balyaj’ Momento For Her Paketi’ndeki keyifli alternatiflerden bir diğeri.

Endorfin hormonu salgılattıran çikolata bakımı, çeşitli anti-aging bakımları ve konusunda uzman eğitmenle Power Plate dersleri gibi alternatifler de seçebileceğiniz hediyeler arasında bulunuyor. Paketteki enteresan hediyelerden olan Jet-lag terapi ise uçakla uzun bir yolculuğun ardından kurtarıcınız olacak.
 
Momento alanlar şanslı ve mutlu; çünkü hediyesini kendi seçiyor

Heyecanla açtığınız bir hediye paketinin içinden sizi pek de memnun etmeyen bir hediye çıktığı çok olmuştur. Aynı durumu sevdiklerinize yaşatmak istemiyorsanız çözümünüz hazır.

Sevdiğiniz kişiye bir Momento paketi hediye edebilir, içerisindeki muhteşem hediyeler arasından dilediğini seçmesini sağlayabilirsiniz. Kendi hediyesini kendisi seçeceğine göre onu mutlu edeceğiniz garanti! Üstelik onu mu sever, bunu mu ister diye kararsızlık yaşamanıza da artık gerek yok. Momento ile hediye almak da vermek de bambaşka bir deneyime dönüşüyor.

 

Yorumlar