Kırışıklıkları yok eden maske tarifleri mucizeye şahit olun!

Kırışıklıkları yok eden japon maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? Japonların uyguladığı bu maske ile sonuca gerçekten inamayacaksınız.

Kırışıklıkları yok eden maske tarifleri mucizeye şahit olun!

Japonların güzellik sırrını merak ediyor musunuz?  Kan akışını hızlandıran antioksidan özelliği taşıyan maske tarifleri neredeyse güzellik sırlarının ilk kuralını oluşturuyor. Kırışıklıkları yok etmesinden tutun da cildi canlandırmasına kadar pek çok konuda fayda sağlayan japon maskesi adı verilen bu maske  kısa sürede sizinde vazgeçilmezleriniz arasına girecek. Evde bulunan malzemelerle hazırlayacağınız bu maskeyi düzenli olarak uyguladığınız taktirde yüzünüzdeki değişimi göreceksiniz. Peki kırışıklık gideren japon maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? İşte tüm yapmanız gerekenler! 

 MALZEMELER: 

3 yemek kaşığı pirinç, 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı süt

HAZIRLANIŞI: 

Hazırlaması oldukça kolaydır. Öncelikle birkaç dakika boyunca pirinci haşlayın. Süzdükten sonra pirincin suyunu dökmeyin.-Pirince sıcak süt ilave ettikten sonra balı da ekleyin ve karıştırın. Yüzünüzü temizledikten sonra bu maskeyi uygulayın.-Kuruduktan sonra yüzünüzü yıkayın ve pirinç suyu ile durulayın.İşte bu kadar basit! Maskeyi uygulamadan önce bileğinizde test etmeyi ihmal etmeyin. Hepsi bu kadar! 

Yorumlar