Seda Akgül'den ilginç itiraf Bir iş adamı benimle görüntülenmek için 150 bin TL teklif etti

Seda Akgül, canlı yayında Ankaralı bir iş adamının akşam yemeği yiyerek birlikte görüntülenmek için kendisine 150 bin TL teklif ettiğini itiraf etti.

Seda Akgül'den ilginç itiraf  Bir iş adamı benimle görüntülenmek için 150 bin TL teklif etti

Ünlü sunucu Seda Akgül, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında anlattıkları ise herkesi şoke etti. Akgül, 2-3 sene önce Kısmetse Olur programını sunarken, Ankaralı bir iş adamından akşam yemeği yiyerek birlikte görüntülenmek için 150 bin TL teklif aldığını anlattı.

"BENİMLE GÖRÜNTÜLENMEK İÇİN PARA TEKLİF ETTİ"

Sivri açıklamalarıyla gündeme gelen Seda Akgül, Kısmetse Olur programı sunarken başına gelen ilginç olayı şöyle anlattı: "Sevgili kiralayan var bana böyle teklif gelmişti. Ankaralı bir iş adamı, çok ünlü bir restoranda yemek yeyip, çıkıştı da benimle görüntülenmek istedi. Bunun karşılığında da 100-150 bin TL teklif etti. Ben hırlı mı hırsız mı nereden bileyim? Benim adım o adamla çıkacak, geçimini neyle sağlıyor? Nasıl böyle bir şeyi kabul edebilirsin ki? Bu adamla bir süre sevgili gibi yapacaksın ve ertesi gün başka bir adamla görüntülenmeyeceksin. Ben kişiyle hiç tanışmadım, kabul etmediğim için sadece ön adını söylediler adını ve soyadını bilmiyorum."

 Seda Akgül'den ilginç itiraf  Bir iş adamı benimle görüntülenmek için 150 bin TL teklif etti

Yorumlar