Erkekleri cinsel ilişkiden soğutan davranışlar neler cinselliği yok sayıyorsanız...

Erkekleri cinsel ilişkiden soğutan kadın davranışları nasıl oluyor? İşte erkekleri cinsellikten soğutan kadınların 4 hatası!

Erkekleri cinsel ilişkiden soğutan davranışlar neler cinselliği yok sayıyorsanız...

Kadınlar aman dikkat! Eşiniz gün geçtikçe sizden uzaklaşmaya başladıysa bazı yanlış davranışlarda bulunuyor olabilirsiniz. İstemeden yaptığınız bu davranışlar eşinizi cinsel isteksizliğe sürüklüyor olabilir. Peki erkekleri cinsel ilişkiden uzaklaştıran kadın davranışları nelerdir? İşte asla yapmamanız gereken 4 davranış! 

Bakımlı olmaya özen gösterin 

Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanıyor. Bunu artık bilmeyen kalmamıştır. Saçlar, el ve ayaklar, kılık kıyafet bakımından her anlamda temiz ve düzgün olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kokuda büyük önem taşır. Her daim güzel kokmalısınız. 

Kıskançlıktan uzak durun 

Erkeğe karşı aşırı sahiplenici ve kıskanç tavırlar göstermek erkekleri boğar ve kaçma isteği yaratabilir. Bu tavırlarınızdan derhal uzaklaşmalısınız. Bu tutum erkeği daha çok dışarıya yönlendirmekte ve sizden uzaklaşmasına neden olmaktadır. 

 Cinselliği yok sayıyorsanız

Kadınlar evliliği güvenli bir kurum, sevgi, şefkat ve ilgi deposu gibi algılayarak seksi yok sayabiliyorlar. Lakin burada unutulan ve asla unutulmaması gereken çok önemli bir durum var. Cinsellik evliliğin en temel yapı taşıdır. Bu nedenle cinselliği kesinlikle yok saymamalı, birbirinize zaman ayırmalısınız. 

 Erkeğin istemediği davranışlarda ısrar ediyorsanız... 

Evlilikteki anlaşmazlıklar ne yazık ki bir süre sonra cinselikte de sorunlar yaratmaya başlıyor. Özellikle erkeğin istemediği davranışlarda ısrar etmek, erkeği öfkelendirir ve öfkeli erkek zamanla eşinden soğumasına neden oluyor. Bu nedenle bu davranışları sergilemekten kesinlikle uzak durmalısınız. 

 

Yorumlar