Recep Tayyip Erdoğan İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul-İzmir otoyoluna övgüler yağdıran Demet Akalın'ı arayarak paylaşımı için teşekkür etti.

Recep Tayyip Erdoğan İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı ve geçiş ücretinin 256 TL olduğu İstanbul-İzmir otoyolundan geçti. Akalın, bu yoldan geçerken fotoğrafını paylaşıp, çok beğendiğini söyleyince, kendisini şoke eden bir telefonla karşılaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,gündemle alakalı yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın'ı arayarak paylaşımı için teşekkür etti. Akalın ise, "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" dedi.

İZMİR OTOYOLUNU ÖVMÜŞTÜ

Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." demişti.

ERDOĞAN'LA KONUŞTU

Recep Tayyip Erdoğan, ise gündemle alakalı yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti. Her anını Instagram hesabından paylaşan Akalın, bu haberi paylaşırken de "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" dedi.

demet akalın recep tayyip erdoganı aradı!.

Yorumlar