29 yaşındaki Rus model detoks sonrası boğularak hayatını kaybetti

29 yaşındaki Rus model Janna Rasskazova, Moskova'daki evinde uzmanı olmayan kişiye detoks yaptırdıktan sonra boğularak hayatını kaybetti

29 yaşındaki Rus model detoks sonrası boğularak hayatını kaybetti

Rus model Janna Rasskazova, Moskova'daki evinde uzmanı olmayan kişiye detoks yaptırdıktan sonra boğularak hayatını kaybetti.Dedektifler olay ile ilgili soruşturma açtı.

EVE DETOKS UZMANI ÇAĞIRDI

Talihsiz modelin, boğularak öldüğü sırada evinde bulunan arkadaşı Alexander, parti dönüşü modelin eve detoks yaptırmak için eve bir detoks uzmanının çağırdığını, uzmanın Janna'ya detoks yaptıktan sonra Janna'nın uykuya daldığını detoks uzmanının kendisine ve evde bulunan Janna'nın kadın arkadaşına kendisini yalnız bırakmalarını söyledi.

DETOKS SONRASI NEFES ALAMAMAYA BAŞLADI

Genç modelin yakın arkadaşı bir süre sonra Janna'nın tuhaf bir şekilde nefes almaya başladığını farketti. Mutfağa giden Janna, nefes alamayarak boğulmaya başladı ve arkadaşlarının gözü önünde yere yığıldı. Arkadaşlarının çağırdıkları sağlık ekipleri eve ulaşana kadar Janna, hayatını kaybetti.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA AÇILDI 

Ölümden sonra yapılan ilk değerlendirmede doktorlar, Janna'ya detoks yapan kişinin uzman olmadığını ve Janna'nın başka ilaç kullandığını bilmediği için kendisine detoks uygulayarak ölümüne sebep olduğunu düşündüklerini söylediler. Dedektifler olay ile ilgili soruşturma açtı.

 

Yorumlar