Peegasms nedir kadınlar orgazm olmak için bunu kullanıyor ama zararı çok büyük

Peegasms nedir? Kadınlar orgazm olmak için ne yapar? Son dönemin trendi olan peegasm ile kadınlar orgazmı yaşıyor ama çok tehlikeli.

Peegasms nedir kadınlar orgazm olmak için bunu kullanıyor ama zararı çok büyük
-A A+

Son trend peegasms nedir? Peegasms nasıl yapılır? Kadınlar orgazm olabilimek için neler yapar? Son dönemde kadınlar orgazm olmak için idrarlarını tutuyor ama bu çok tehlikeli. Doktorlar kadınları böyle bir şey yapmaması konusunda uyarıyor. İşte ayrıntılar...

İDRARI SON ANA KADAR TUTUYORLAR

Birçok kadın idrarı son ana kadar tutup tuvalete gittikten sonra orgazm olduklarını ancak diğerleri tuvaletlerini yaptıktan sonra rahatlamak dışında pek bir şey hissetmediklerini söylüyor. Bir başka kadınsa sadece acı ve karıncalanma hissi duyduğunu, bunun orgazmdan çok uzak olduğunu belirtiyor. İngiliz The Sun gazetesine konuşan uzman doktor "Hepimiz kadın orgazmının zor olabileceğini biliyoruz ama cinsellik ile deney yapmak için çok daha güvenli ve ilginç yollar var" diye konuşuyor.

SEKS BAĞIMLILIĞI ZİHİNSEL BİR HASTALIK

Öte yandan bu trendin öncesinde Dünya Sağlık Örgütü seks bağımlılığın ruh sağlığı bozukluğu olduğunu ilan etti. DSÖ tarafından yayınlanan rapora göre dürtü etkisiyle yapıldığı tanısı konulan bu cinsel davranış bozukluğu, insanları sağlıklarını ihmal etme noktasına getiriyor. WHO uzmanlarına göre, cinsel ilişki bağımlılığı yüzünden en az 6 ay önemli psikolojik bozukluk ve sıkıntı yaşayan insanlara bu tanı konabiliyor.

SEKS BAĞIMLILIĞININ BELİRTİLERİ NELER?

Uzmanlara göre kontrol edilemeyen cinsel ilişki arzusu, seks bağımlısı olarak tanımlanmanın ilk belirtileri. Devamlı cinsel ilişkiye girme ihtiyacı dışında çok sık porno yayını izleme ve kendi kendine tatmin, hayat kadınlarına yapılan sık ziyaretler ve internet üzerinde cinsel içerikli sitelerde saatlerce yapılan sohbetler de bu bağımlılığın belirtileri olarak görülüyor.

Cinsel bağımlılık, insanların yaşam kalitesini düşürmesinin dışında etrafındaki insanlara da zarar verebiliyor. Uzmanlar, bu sorunun tedavisinde öncelikle cinsel ilişki bağımlısı kişinin kendi sorununun tanısını koymasının önemine dikkati çekiyor. (mynet.com)