Cinsel gücü arttıran besinler neler bu yiyecekler performansı 2'ye katlıyor!

Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir?Bu yiyecekleri tüketerek cinsel performansınızı 2'ye katlayabilirisiniz.İşte cinsel gücü 2'ye katlayacak besin önerileri!

Cinsel gücü arttıran besinler neler bu yiyecekler performansı 2'ye katlıyor!

Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir? Afrodizyak etkisi uyandıran besinler hangileridir? Elmaelma.com olarak sizlere cinsel gücünüzü arttıracak besinlerin neler olduğunu araştırdık. İşte cinsel gücü 2'ye katlayacak besin önerileri!

HAVYAR

Hayvar uzun yıllarıdr afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçeirisnde bol miktarda çinko barındırmaktadır. Bu özelliği sayesinde erkeklik hormonlarının yapımını arttırmaktadır. Çinkonun aynı zamanda sperm kalitesini de artırdığı belirlenmiştir.

 GREYFURT

Cinsel gücü artıran bir meyvedir. Greyfurt suyu daha da etkilidir.

PEKMEZ

Pekmezin tahinle alınması afrodizyak etkisini arttırmaktadır. Pekmek tahinle birlikte karıştırılıp tüketildiğinde kişinin enerjisini ve cinsel gücünü arttırıyor. 

FINDIK

Lif, protein ve vitamin bakımından zengindir. Enerji verir ve cinsel gücü artırır.

KAYISI

Potasyum bakımından oldukça zeng,n b,r meyve olan kayısı sindirim için oldukça faydalı bir meyvedir. Özellikle fazla tüketildiğinde sinidirimin hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bu özelliğinin yanı sıra kayısı 

 

 

Yorumlar