Cinsel gücü arttıran yiyecekler neler bol bol elma yiyin!

Cinsel gücü arttıran yiyecekler neler? Elmaelma.com olarak sizlere cinsel gücünüzü arttıran, yatak odanızı ateşleyen en iyi 5 yiyeceği hazırladık!

Cinsel gücü arttıran yiyecekler neler bol bol elma yiyin!

Cinsel gücü arttıran yiyecekler neler? Yatak odanız eskisi gibi ateşli değil mi? Cinsel hayatınızın oldukça monoton ve sıkıcı olduğunu mu düşünmeye başladınız? Endişeye kapılmayın! Cinsel gücü arttıran yiyecekler sayesinde siz de eski ateşli günlerinize geri dönebileceksiniz. Peki nasıl? Cinsel gücü arttıran en etkili 5 yiyecek sayesinde! İşte mutlaka tüketmeniz gereken besinler! 

Mutlaka et tüketmelisiniz! 

Toplum olarak et tüketmeyi seven bir toplumuz. Et yemek hem kan akışının hızlanmasına yardımcı olmakta hem de bu özelliği sayesinde cinselliği olumlu yönde etkilemektedir. Et tüketmek bazı erkeklerdeki ereksiyon bozukluklarınında tedavi edilmesine yardımcı olmaktadır. 

İstiridye tam bir afrodizyak! 

İstiridyelerin tam bir afrodizyak etkisi uyandırdığını biliyor muydunuz? İstiridye kadınlardaki östrojen ve erkeklerdeki testesteron hormonunu arttırıyor. Bu özelliği sayesinde cinsel hayata bambaşka yepyeni kapılar açıyor. Eğer istiridye sevmiyorsanız onun yerine yengeç ya da ıstakoz da tüketebilirsiniz. 

Ve tabiki somon! 

Somon balığı tam bir kalp dostudur. Kalp dostu olmasının yanı sıra aynı zamanda cinsel performansı da olumlu olarak etkilediği tespit edilmiştir. 

Bol bol elma yiyin! 

Elmanın cinsel hayatınıza da olumlu katkılarının olabileceğini de söylemeden geçmeyelim. Sağlık açısından faydaları saymakla bitmeyn elmanın en önemli özelliği çok güçlü bir kalp dostu olmasıdır. Hem sağlığa hem de cinsel hayata bu denli faydası olan elmayı bol bol tüketmeye özen gösterin. 

Kuruyemiş tüketin 

Tüketmeyi en çok sevdiğimiz atıştırmalıklardan olan kuruyemiş ve tohumlar, cinsel güçartırıcı bir etki yaratabilmektedir. Ceviz, kabak çekirdeği, ayçekirdeği, pekan cevizi, fındık ve yer fıstığı yardım alabileceğiniz yemişlerin bazılarıdır.

 

Yorumlar