Cinsel hayatı renklendirmenin yolları hedeflerinizi değiştirin!

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları neler? Uzun süreli ilişkileri monotonluktan kurtaracak, cinsel yaşamınıza renk katacak 5 öneri!

Cinsel hayatı renklendirmenin yolları  hedeflerinizi değiştirin!

Uzun bir evlilikte ya da uzun süreli ilişkilerde ne yazık ki cinsel yaşam bir süre sonra yeteri kadar renkli ve heyecan verici olmamaya başlamaktadır. Sevgilinize olan aşinalığınız zaman içerisinde heyecanınızı azaltıyor olabilir. Peki bu gibi bir durumda ne yapılmalıdır? Cinsel hayatı renklendirmenin bir yolu var mıdır? Seks hayatınızı taze tutmak ve ilişkinize kaybettiği heyecanı geri kazandırmaya ne dersiniz? İşte cinsel hayatı renklendirmenin 5 garantili yolu! 

UZUN SÜRE ÖPÜŞMEYE ÖZEN GÖSTERİN 

Uzun bir beraberlik yaşıyorsanız mutlaka partnerinize olan aşinalık siz de cinsel anlamda bir düşüşe neden olmuştur. Bunu aşmak istiyorsanız her gece yatakta en az 15 dakika öpüşün. Birbirinize hissederek dokunun. Bu fiziki uyarılmanın yanı sıra aynı zamanda ruh halinizde de değişie yol açacaktır. 

GÜN İÇERİSİNDE ONA MESAJLAR GÖNDERİN 

Partnerinize muhakak gün içerisinde onu ne kadar özlediğinizi ifade edecek mesajlar gönderin. Bu mesajlar onu heyecanlandıracaktır. 

KENDİNİZİ MUTLAKA GELİŞTİRİN 

Cinsel anlamda kendinizi eksik görüyorsanız bunun için kendinizi muhakak geliştirmelisiniz. Bu en çok partnerinize zevk verecektir. Eksikliklerinizin farkına varıp, bunu partnerinizle konuşabilirsiniz. 

HEDEFLERİNİZİ DEĞİŞTİRİN 

Cinsel ilişki öncesinde ön sevişmeye özen gösterin bu sizi durgunluktan kurtaracaktır. Ön sevişme kişileri cinselliğe hazırlayan ön adımdır. Erkeklerin çok fazla tercih etmediği bu durum her iki taraf içinde oldukça önem taşımaktadır. 

SAKIN SEKSİ GÖZÜKMEYE ÇALIŞMAYIN! 

Kendinizi yeteri kadar istekli hissetmiyorsanız asla seksi görünmeye çalışmamalısınız. Romantik bir yemek, biraz mum ışığı ve cezbedici müziklerle duyularınızı uyarabilirsiniz. Bu tarz şeyler, istekli olmanıza yardımcı olacaktır. Yeteri kadar istekli olunmadığında yapılan abartılı seksi hareketler erkeklerin pek hoşlanmadığı şeyler arasında yer alıyor. Bu nedenle sizi uyaracak küçük şeylere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. 

 

 

 

Yorumlar