Erkekleri kolay orgazma ulaştırmanın yolları

Erkekleri orgazma ulaştırmanın yolları neler? İşte erkekleri kolay bir şekilde orgazma ulaştırmanın püf noktaları!

Erkekleri kolay orgazma ulaştırmanın yolları

Erkekleri kolay bir şekilde orgazma ulaştırmanın püf noktalarının neler olduğunu merak ediyor musunuz? Kadınlara göre daha kolay orgazm olan erkeklerin orgazmını daha da kolay bi hale getirmenin ve etkili bir şekilde orgazm olmasını sağlamanın yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Bu yöntemler sayesinde partnerinize harika bir orgazm yaşatabileceksiniz. İşte yapmanız gerekenler! 

Onu boynundan öpmeyi deneyin 

Erkeğinizi baştan çıkarmak istiyorsanız ilk olarak boynundan başlayabilirsiniz. Erkekler boyun bölgesinden oldukça fazla etkilenmektedir. Birçok erkek boynundan öpülmesinden, dil ile uyarılmaktan çok ama çok zevk alırlar.

Saçlarıyla oynamayı deneyebilirsiniz 

Ön sevişme esnasında çokça kullanabileceğiniz bir diğer püf noktası alan ise kafasının üstüdür. Erkekler kafalarının üst kısmı ile saçları ile oynanılmasından son derece zevk alırlar ve orgazmı kolaylaştırıcı bir özelliği vardır.

Kulağına bir şeyler fısıldayın 

Dilinizle veya dudaklarınızla küçük öpücükler kondurarak ve aynı zamanda kulağına hoşlanabileceği şeyler fısıldayarak onu baştan çıkarmak sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

 

Yorumlar