Ön sevişme nedir nasıl başlar sekste en önemlisi ten uyumu!

Ön sevişme nedir? Kadını ve erkeği cinselliğe en iyi hazırlayan adımlardan biri olan ön sevişmeye dair tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları elmaelma.com'da.

Ön sevişme nedir nasıl başlar sekste en önemlisi ten uyumu!

Kadını ve erkeği cinselliğe hazırlayan en önemli adımlardan olan ön sevişme asla es geçilmemesi gereken bir adımdır. Çoğu uzun ilişkide pek fazla önemsenmeyen bu durumun ciddi sonuçları olacaktır. Ön sevişme olmadan yaşanan cinsellik, hazzın düşmesine neden oluyor! Peki sekste bu kadar önemli olan ön sevişme nedir? Nasıl başlar? İşte merak ettiğiniz bu soruların yanıtlarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz. 

SEVİŞME ESNASINDA NELERDEN HOŞLANDIĞINI SORUN! 

Ön sevişme esnasında partnerinizin size söyleyeceği ya da itiraf edeceği bazı konular olabilir. Bu yüzden çıkan seslere kulak verin ve sevişme esnasında nelerden hoşlandığını sorun. Ön sevişmenin olmazsa olmazı konuşmaktan geçiyor!

UFAK DOKUNUŞLARLA BİRBİRİNİZİ HİSSEDİN! 

Partnerinizle biribirinizi cinselliğe hazırlamak ve ön sevişmeyi kuvvetlendirmek için birbirinizin bedenini ufak dokunuşlarla hissedin! Böylelikle tam anlamıyla partnerinizi ve kendinizi cinselliğe hazırlamış ve hoşlandığınız dokunuşları keşfetmiş olursunuz!

IŞIKLARI SAKIN KAPATMAYIN!

Birbirinizin bedenine dokunurken ışığı tamamen kapatmak yerine loş hale geitirin. Böylelikle birbirinizde en beğendiğiniz yeri görebilirsiniz. Her ne kadar 3 çiftten biri ışığı kapatmak istesede bunu alışkanlık haline getirdiğinizde vazgeçilmeziniz olacak!

Yorumlar