Orgazm olmak için ne yapmak gerek? Yaş ilerledikte orgazm azalıyor!

Çiftlerin cinsellik yaşantısında önemli bir yeri olan orgazm hakkında bilinmeyenleri bir araya getirdik orgazm olma konusunda sorun yaşıyorsanız bunlara dikkat!

Orgazm olmak için ne yapmak gerek? Yaş ilerledikte orgazm azalıyor!

Kadın erkek arasındaki cinsellikte oldukça önemli bir yere sahip olan orgazm olmak çiftler arasında önemli bir yeri var! Ten uyumunu sağlayan ve daha kaliteli bir sekse hazırlayan orgazm olma konusunda siz veya partneriniz sorun yaşıyorsa sizin için bir araya getirdiğimiz orgazm hakkında bilimeyenler yazısına göz atabilirsiniz! İşte orgazmın bilinmeyen gerçekleri!

-Eğer ki orgazm olma sorununuz partnerinizin penisinin boyutu ise bunu aklınızdan hemen çıkarın. Orgazm olmak için penisin bir önemi yoktur. Önemli olan partnerinizde yataktaki ten uyumunuzdur. Devamı zaten orgazmı getirecektir. Bunun için fiziksel özellikleri aklınızdan çıkarın!

-Kadınlar orgazm olduktan sonra genellikle karın bölgelerinde bir hareketlenme hissederler. Bu da demek oluyorki spermlerin yumurtalıklarınıza ulaşmasını sağlamanın işaretidir. Ancak bu durum regl dönemlerinizde tam tersini gösteriyor.

-Yaşın ilerlemesine bağlı olarak orgazm olma süresi de yıllar geçtikçe azalmaktadır. 

-G noktası cinsellikte kadınların ve erkekleri zevkten çıldırtan nokta olarak bilinmekedir. Yatakta partnerinizin sizin o noktanıza ulaşması cinsel organını hiç olmadığı kadar hassas olmasını sağlıyor.

-Yapılan araştırmalara göre kadın ve erkeklerin zevkin doruklarına ulaştığı o an çiftlerin birbirlerine benzediği sonucuna ulaşmış.

Yorumlar