Acun Ilıcalı'dan 2020 Survivor açıklaması farklı bir format olacak!

Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu'nun 'Gel Yazın Konuşalım' programına konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de formatın değişeceğini duyurdu.

Acun Ilıcalı'dan 2020 Survivor açıklaması farklı bir format olacak!

Sunuculuğunu Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever'in yaptığı, yaz sezonuna damga vuracak programlardan biri olmaya hazırlanan Tv8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programına konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor 2020 için bomba açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, farklı bir formatla izleyici karşısına çıkacaklarını söyledi.

2020'de SURVİVOR FORMATI DEĞİŞECEK 

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının final yapmasının ardından kısa bir tatil arası veren Acun Ilıcalı İstanbul'a döndü. llıcalı, patronu olduğu TV8 kanalında yeni yayınlanmaya başlayan Seray Sever ile Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu Gel Yazın Konuşalım programına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Survivor 2019'un değerlendirilmesini yapan Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de formatın değişeceğini söyledi. Ilıcalı, "Gelecek yıl yeni formatta bir Survivor düşünüyoruz. Bu yıl Survivor'ın farklı bir müşterisi oldu" dedi.

''İKİ ÜLKE İÇİN ÇOK FAYDALI OLDU''

Beklediğimizi yüzde yüz aldık diyemem. Ama iki ülke için çok faydalı oldu. Yunan çocuklar ve bizimkiler pırıl pırıldı. Yunanistan'da gündemde olan bir isimim. Her dakika bir Türk prodüksiyonu olduğunu ve Acun'un yaptığını herkes biliyordu" dedi.

"YENİ DİZİ VE YARIŞMA PROGRAMLARIMIZ OLACAK"

Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etti:  Cansu Dere'nin başrolde oynadığı yeni dizinin ekranda olacağını söyledi. Seda Sayan'lı Yemekteyiz'den çok umutlu olduğunu söyleyen ünlü televizyoncu, "Yakında Alişan'ın programı bizimle olacak. Evlere girerek insanları yarıştıracak. 3 nesili yarıştırmaya çalışacağız. Seda Sayan Yemekteyiz ile önemli bir görevi aldı. Seda'nın bir evde olması eğlenceli olacak. Heyecanla bekliyorum. Yıllardır çok istediğimiz bir formattı. Cansu Dere'yle yeni bir dizi yapacağız. Dizi konusunda iyi olduğumuzu iddia etmedik.

"ANNEM DİZİSİ 40 ÜLKEYE SATILDI"

Uzman olduğum bir alan da değil. Ama Annem dizisi tuttu ama biz yapmadık. Çok güzel bir dizi oldu. İnandığım insanlar var, İrfan Şahin, Fatih Aksoy gibi. Yurtdışında 40 ülkeye satıldı Annem dizisi" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar