Zincirleme orgazmın 4 altın kuralı bu önerilere dikkat!

Zincirleme orgazm nedir? Birden fazla orgazm olmak için ne yapılabilir? İşte zincirleme orgazm için yapmanız gereken şeyler!

Zincirleme orgazmın 4 altın kuralı bu önerilere dikkat!

Zincirleme orgazm nedir? Birden fazla orgazm olmak için ne yapılabilir? Genellikle kadınlarda yaşanan orgazm olamama durumunu ortadan kaldıracak bazı tüyoları sizler için araştırdık. Bu taktikler sayesinde eşsiz bir orgazma ulaşabileceksiniz hem de zincirleme. İşte zincirleme orgazmın 4 altın kuralı! 

ODAKLANMAYA ÇALIŞIN! 

Zincirleme bir orgazm yaşamak istiyorsanız mutlaka ve mutlaka odaklanma yaşamalısınız. Kafanızda gün içerisinde yaşadığınız olumsuzlukları atmadan konsantre olamazsınız. Bu da odaklanmanızı engeller. Yatağa girerken asla utanma duygusunu yaşamayın. Utanma duygusunu mutlaka bir kenera bırakmalısınız. Partnerinizle ilgili bir hayaliniz varsa bunu mutlaka onunla paylaşın. Onunda sizinle ilgili hayallerini gerçekletirmesine izin verin. 

ORGAZMIN TADINI ÇIKARIN 

Kendinizi kaybettiğiniz, artık kontrolden çıktığınız o anda kendinizi o eşsiz duyguya bırakın. Rahatlamaya çalışın ve anın tadını çıkarın. İlk orgazm her zaman diğerlerine göre en şiddetli olanıdır. Zincirleme orgazm olmak istiyorsanız asla sevişmeyi bırakmayın.

BİRBİRİNİZİ UYARIN 

Burada uyarılma olarak bahsettiğimiz şey tensel olarak uyarılmadır. Partnerinizle birbirinize dokunarak birbirinizi okşayarak ufak uyarılar gönderebilirsiniz. Orgazma giden en etkili yollardan bir tanesi klitoral uyarılmadır. El ile ya da oral yolla kilitoral orgazma ulaşabilirsiniz. Zincirleme orgazm olmasını istiyorsanız mutlaka kendinize hakim olmalısınız. Ne kadar geç orgazm olursanız zincirleme orgazm okadar eşsiz olacaktır. Kendinize mani olduğunuz her hissiniz size duygularınızı doruklarda yaşayacağınız bir orgazm olarak geri dönecektir.

 ZİNCİRLEME ORGAZM YAŞAMAK İSTİYORSANIZ... 

İlk orgazmın ardından zincirleme bir orgazmın yaşanması için yaklaşık 30 saniye gibi bir süreniz var. Uyarılma bölgenizin hep aynı olmamasına dikkat edin. Partnerinizin göğüslerinize, boynunuza ya da kalçanıza doğru dokunmasını sağlayın. Onunla konuşmayı ona tahrik edecek cümleler kurmayı asla ihmal etmemelisiniz. Yatakta tahrik edici konuşmak her zaman zevkin doruk noktasına ulaşmasını sağlar.

 

 

Yorumlar