Bayramlık çocuklara özel...

Minik Twigy severler, bu sonbaharda adımlarını en sevdikleri kahramanlarla birlikte atacak.

Bayramlık çocuklara özel...

Twigy pofidik koleksiyonunun yanı sıra, bebek koleksiyonunda de fonseca’nın; çocuk koleksiyonunda Bakugan ve Hello Kitty’nin yağmur botları, spor ayakkabıları ve ev içi terlikleri hazır!

Minikleri sonbahar yağmurlarından ve soğuktan korumak için Twigy’nin yeni koleksiyonları hazır! Sevimli kedi Hello Kitty ve çizgi film Bakugan temalı spor ayakkabılar, yağmur botları, terlikler ve ev ayakkabıları yaz aylarının son günleri ve eylül ayı itibariyle çocukların en sevdiği oyunlarında onlara eşlik edecek.

Twigy’de satışa sunulan de fonseca markalı cırt cırtlı bebek ayakkabılarının yanı sıra; Twigy’nin sevimli kahramanları penguenler, köpekler, ayıcıklar, tavşanlar ve geyikler koleksiyonun eğlenceli bölümünü oluşturuyor. İçi tüylü modellerin yanında polar ve miflonlu modeller de koleksiyonda yer alıyor.

Hello Kitty tutkunu kızlar için 26-32 ve 28-35 numara aralıklarındaki pembe, beyaz ve siyah renkli temalı spor ayakkabılar ve yağmur çizmeleri; modayı takip eden küçük prensesler için Twigy mağazalarında yerini aldı.

Twigy, sonbahar aylarında erkek çocukları da sevindirecek. Bakugan hayranı küçük beyler, Bakugan karakteri Dan Kuso temalı ayakkabıları ile kendilerini kahraman hissedecek!

Yorumlar