Karanfilli su ile zayıflama kürü metabolizmayı hızlandırıyor!

Karanfilli su ile zayıflama kürü nasıl yapılır? 1 haftada 3 kilo vermenizi sağlayacak bu mucize kürü denemeye ne dersiniz? İşte hazırlanışı!

Karanfilli su ile zayıflama kürü metabolizmayı hızlandırıyor!

Kısa süre içerisinde kilo vermek isteyenler buraya! Karanfilli su kürü ile zayıflama yöntemini duymuş muydunuz? Birçok faydalı bitkinin karışımıyla yapılan bu kür sayesinde hem vücudunuzdaki toksinleri atacak hem de metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlayarak bir haftada 3 kilo vereceksiniz. Genellikle ağızdaki kokuları yok etmesine fayda sağlayan karanfilin bu faydasını görünce ondan vazgeçemeyeceksiniz. Gaz oluşmasını önlemesinden tutun da, Sindirim sisteminin enzimlerinin üretilmesine yardımcı olmasına kadar pek çok konuda fayda sağlayan karanfilin zayıflamadaki etkisine inanamayacaksınız. Peki karanfilli su ile zayıflama kürü nasıl yapılır? İşte tüm yapmanız gerekenler... 

MALZEMELER:

1 adet çubuk tarçın, 1 yemek kaşığı karanfil, 1 yemek kaşığı zencefil kökü, 2 su bardağı içme suyu

ZAYIFLATAN KARANFİLLİ SU YAPIMI:

Zencefil kökü ile çubuk tarçını demlik içine koyun. Ardından 2 su bardağı kadar içme suyu koyup demlenmesini sağlayın. Demlenen bu karışımı her sabah ve akşam öğünlerinden 30 dakika önce tüketin.

Yorumlar