Kilo aldırmayan pilav nasıl yapılır fit görünümünüzü diyet tarifle koruyun!

Kilo almak istemeyenler veya fit görünümünü korumak istemenize rağmen pilava hayır diyemiyorsanız sizin için hazırladığımız pilav tarifine göz atabilirsiniz!

Kilo aldırmayan pilav nasıl yapılır fit görünümünüzü diyet tarifle koruyun!

Ne olursa olsun pilavsız yapamaman diyenlere müjde! Kilo almadan veya olduğunuz fit görünümü korumak için evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz pilav tarifini denemeye ne dersiniz! Lezzetinden hiç bir şey kaybetmemiş bu pilav tarifi diyet listelerinin ve pilavseverlerin bir numaralı tarifi olmaya hazırlanıyor! Elmaelma.com okurları için bir araya getirdiğimiz diyet pilav tarifine sizde göz atarak bu lezzeti sofralarınızda yer verebilirsiniz! İşte kilo aldırmayan diyet pilav tarifi!

DİYET PİLAVI NASIL YAPILIR?

Malzemeler; 1 bardak beyaz pirinç, 2 bardak su, limon, nane, zeytinyağı, haşlanmış mısır

Yapılış aşaması; Pilavı yapmaya 2 bardak suyu kaynatmakla başlayın. Daha sonra 2 tatlı kaşığı miktarındaki tuzu bir bardak yıkanmış pirine ekleyin. Pirinçler 10-15 dakika hafif diri olacak gibi pişirin.O cağın altını kapattıktan sonra içine 1 bardak soğuk su döküp süzün. Öte yandan limonun suyunu sıkıp nane, zeytinyağı ve haşlanmış mısırı harmanlayın. Pilavın içine bu karışımı dökün ve afiyetle tüketin.

Yorumlar