Kuru incir kaç kalori faydalarıyla mucize yaratıyor!

Kuru incir kaç kalori? Sizi 21 günde 10 kilodan kurtaracak kuru incir diyeti hem vücuda fayda sağlıyor hem de kilo vermeye yardımcı oluyor.

Kuru incir kaç kalori faydalarıyla mucize yaratıyor!

Fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı bir diyet tarifi ile karşınızdayız. Ya yaklaşıyor, vücuda fazla gelen kilolardan kurtulmak için 7 zeytin 1 incir kürü ile 21 günde 10 kilo verebilirsiniz. Peki kuru incir diyeti nasıl yapılır, sadece kuru incir mi yemek gerekiyor, kuru incir diyeti kaç gün yapılır, faydaları neler, kaç kalori işte tüm merak ettikleriniz haberimize göz atabilirsiniz.

KURU İNCİR DİYETİ KAÇ KALORİ?

1 tane kuru incir 49 kcal, 100 gram kuru incir 269 kcal, 1 su bardağı kadar kuru incir 496 kcal.

KURU İNCİRİN FAYDALARI NELER TATLI KRİZLERİNİ BASTIRIYOR!

Sağlık açısından da oldukça faydalı olan kuru incir hem lezzetli hem de anlık tatlı krizlerine karşı alternatip çözümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle diyet listelerinde yer alıyor. İçerdiği A ve B vitaminleri sayesinde şifa kaynağı olan kuru incir ile kısa sürede fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Ancak içerdiği doğal şeker nedeniyle fazla tüketildiğinde kilo almaya neden olabilir. Bu noktada önemli olan sınırı aşmamaktadır. Lifli yapısıyla bağırsakları çalıştırmaya yardımcı olan kuru incir aynı zamanda vücuttaki şeker dengesini koruyor.

SİNDİRİM SİSTEMİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINA YARDIMCI OLUYOR

Özellikle günümüzde en çok şikayet edilen sağlık sorunlarından olan ishal ve kabızlık sorunlarına karşılık kuru incir sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. 

KİLO VERMEK ZOR GELİYORSA KURU İNCİRİ BİR DE BU ŞEKİLDE DENEYİN!

Diyet yaparak kilo vermek gözünüzde fazlasıyla büyüyorsa 7 zeytin 1 kuru incir ile 21 günde 10 kilo verebilirsiniz. İstediğiniz sonuca ulaşabilmek için ilk önce 7 tane zeytin daha sonra 1 tane kuru incir yemeniz  gerekiyor. Ancak bu diyeti uygularken arka arkaya değil belirli zaman aralıklarını geçirerek tüketmeye özen gösterin. Gün içerisinde 2 kere uygulamanız gereken bu diyetin 21. gününde 10 kilo verdiğinizi görebilirsiniz. 

Yorumlar