Streç film sarmak zayıflatır mı kısa sürede etkisini göreceksiniz!

Streç film sarmak zayıflatır mı? Streç film sararak göbek eritilir mi? Streç film sararak kolayca kilo vermeye ne dersiniz? İşte zayıflamanın en kolay yöntemi!

Streç film sarmak zayıflatır mı kısa sürede etkisini göreceksiniz!

Zayıflamak için her yolu deniyor fakat bir türlü zayıflayamıyorsanız streç film sararak zayıflama yöntemini mutlaka denemelisiniz. Elbetteki tek başına hiçbir şey etkili olmaz. Ama düzenli beslenip bir de bu yöntemi denediniz mi mucizeye şahit olacaksınız. Özellikle de kısa süre içerisinde zayıflamak isteyenler için harika bir öneri olacak bu yönteme bayılacaksınız. Streç film ile nasıl zayıflanır? Streç film yağ yakar mı? Streç film sarmak zayıflatır mı? Streç film sararak göbek eritilir mi?

STREÇ FİLM SARARAK ZAYIFLAYIN! 

Vücudunuza streç film sararak zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz?  Düzenli beslenme ve egzersizin yanında uygulayacağınız bu yöntem çabucak zayıflamanızı sağlayacak. Fazlalığı bulunan bölgelerinize sarıp yağlarınızı eritebileceğiniz bu yöntemin etkisini görünce çok şaşıracaksınız. 

STREÇ FİLMLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ! 

MALZEMELER: 

E vitamini yağı, kakao yağı, streç film, çekilmiş kahve ya da deniz tuzu

HAZIRLANIŞI:

Göbek bölgesini inceltmek ya da bölgesel zayıflama için uygulayabileceğiniz bu yönteme önce bölgeye E vitamini ile masaj yaparak başlayın. Ardından aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak gibi streç film ile sarın. 1 ya da 2 saat bu şekilde kaldıktan sonra tuz ya da kahve ile peeling  uygulayarak masaj yapın. Hepsi bu kadar! 

Yorumlar